Vadošie medicīnas uzņēmumi tiksies izstādē “Medbaltica 2018”!


Jau pēc mēneša, no 27. līdz 29. septembrim, Ķīpsalā notiks 11. starptautiskā medicīnas izstāde “Medbaltica 2018”, kurā jaunākās medicīnas tehnoloģijas, farmācijas, veselības aprūpes un zobārstniecības jaunumus demonstrēs medicīnas preču ražotāji, pakalpojumu sniedzēji, tiešie piegādātāji un tirgotāji no vismaz astoņām pasaules valstīm.


Izstādei aktīvi gatavojas turpat 100 uzņēmumu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Zviedrijas, Vācijas, Polijas, Rumānijas, Ķīnas un citām valstīm. Starp tiem ir gan labi zināmi dalībnieki, kas izstādei ir bijuši uzticīgi visus 11 gadus, gan tādi, kas izstādi “Medbaltica” kā biznesa platformu savu mērķu sasniegšanai ir izvēlējušies pirmoreiz. Tostarp esošos un potenciālos klientus Ķīpsalā pirmoreiz uzrunās pašmāju “grandi” – farmācijas uzņēmums “Olainfarm” un “Lauma Fabric” (prezentēs elastīgās saites), “Dinair Filton” (iepazīstinās ar gaisa filtriem medicīnas iestādēm), “PAN MED” (piedāvās risinājumus laboratorijām un medicīnas centriem) u. C. Starp citu, Medicīnas tehnoloģiju sadaļu pārstāvēs arī ilggadējie dalībnieki “Aiko Med”, “A. Medical”, “Arbor Medical”.

“Medbaltica 2018” būs plašs zobārstniecības preču un iekārtu klāsts. Stomatologiem jaunākās iekārtas, tehnoloģijas un materiālus prezentēs uzņēmumi “Altex”, “Darba vides eksperti”, “Dentoflex – Schumann”, “Kmik”, “Kulzer Nordic”, “Malli”, “Plandent”, “Thomas Freiberg”, “Vlata” u. C.

Rehabilitācijas sadaļu pārstāvēs uzņēmums “Beka Baltic”, kas apmeklētājus iepazīstinās ar “BTS Bioengineering” virtuālās realitātes platformu rehabilitācijas terapijai. Savuklārt “Medbaltica 2018” apmeklētājiem pirmoreiz lietuviešu kompānija “Percussion Play Baltics” prezentēs rehabilitācijai un mūzikas terapijai paredzētus mūzikas instrumentus, kurus var izmantot brīvā dabā un parkos. Nozīmīgajam medicīnas pasākumam Ķīpsalā gatavojas arī medicīnas preču izplatītājs “Dinastija”, speciālo medicīnas apģērbu ražotāji “Arde Line”, “Prāna KO”, “Sakta”, veselības uzņēmumu grupa "Repharm" un daudzi citi. Vairāk par dalībnieku piedāvājumu skatiet šeit: http://bt1.lv/medbaltica/?link=00100000 


Pasākumi profesionāļiem
Vienlaikus ar izstādi “Medbaltica 2018” Ķīpsalā notiks 11 profesionālās konferences un semināri, kurās mediķi diskutēs par nozares jaunumiem. Paredzams, ka pasākumu kopumā apmeklēs gandrīz 10 tūkstoši dažādu veselības nozaru speciālistu un medicīnas iestāžu vadītāju. Skatīt pasākumu programmu: http://bt1.lv/medbaltica/?link=00500000

Izstādes ekspozīcijas platībā brīvu vietu tikpat kā vairs nav. Tādēļ, ja vēlaties satikt ievērojamu skaitu medicīnas nozares profesionāļu un pieteikt dalību starptautiskajā medicīnas izstādē “Medbaltica 2018”, lūdzam sazināties ar izstādes vadītāju Mārtiņu Druvkalnu (tālr.: 67065036; e-pasts: martins.druvkalns@bt1.lv).

Izstādi “Medbaltica” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.
Vairāk par izstādi un pasākumiem: www.medbaltica.lv

Izstādes darbalaiks:
27.–28. septembrī 9.00–18.00
29. septembrī 9.00–16.00

Ieejas maksa:
Ieejas biļete – 4,00 EUR
Pensionāriem, studentiem – 3,00 EUR

Autostāvvieta – 3,00 EUR