Izstāde “Medbaltica 2018” jau septembrī iepazīstinās ar nozares aktualitātēm


No 27. un 29. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā jau 11. reizi norisināsies starptautiskā medicīnas izstāde “Medbaltica 2018”, kas vienkopus pulcēs dažādu veselības nozaru speciālistus, medicīnas produkcijas ražotājus un tirgotājus no Latvijas un ārvalstīm.

Ik gadu izstāde “Medbaltica” iezīmē nozares attīstību kopumā, izceļ jaunumus un sniedz iespēju iepazīties ar nopietniem un uzticamiem nozares uzņēmumiem. Arī šogad uzņēmumi no Latvijas un ārvalstīm Ķīpsalā demonstrēs modernākās zobārstniecības, ķirurģijas, ortopēdijas, rehabilitācijas, oftalmoloģijas, farmācijas un citas medicīnas tehnoloģijas, iekārtas, materiālus un pakalpojumus. Starp citu, pēc veiksmīgi aizvadītās jubilejas izstādes dalību izstādē “Medbaltica 2018” jau pieteikuši vairāk nekā 70 Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Rumānijas, Vācijas un Zviedrijas uzņēmumi.

“Aicinām uzņēmumus izmantot izstādes sniegtās iespējas un rīkot arī izglītojošus seminārus, lekcijas vai meistarklases, lai potenciālos klientus detalizētāk iepazīstinātu ar jaunajiem produktiem un tehnoloģijām,” norāda “Medbaltica” vadītājs Mārtiņš Druvkalns.

Visās izstādes dienās – konferences un semināri
Izstāde “Medbaltica” ir nozīmīgs pasākums medicīnas nozares profesionāļiem, kur iegūt plašu informāciju par jaunumiem medicīnas nozarē, diskutēt par aktualitātēm un dalīties pieredzē ar vietējiem un ārzemju speciālistiem. Visās izstādes dienās līdzās “Medbaltica” ekspozīcijai norisināsies dažādas konferences un semināri, ko apmeklēs mediķi no visas Baltijas. 


27. septembrī Ķīpsalā norisināsies trīs konferences: Veselības aprūpes darba devēju asociācijas un Latvijas Slimnīcu biedrības konference, Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas konference un Latvijas Māsu asociācijas konference.

28. septembrī notiks Latvijas Ārstu biedrības konference, Latvijas Rehabilitācijas profesionālo organizāciju apvienības (LRPOA) un Latvijas Diētas un uztura speciālistu asociācijas konference, Latvijas Zobārstu asociācijas konference (1. diena).

29. septembrī norisināsies Latvijas Zobu higiēnistu asociācijas konference, Latvijas Ārstu biedrības starpdisciplinārā konference un Latvijas Zobārstu asociācijas konference (2. diena)

Liela daļa “Medbaltica 2018” ekspozīcijas platību jau ir aizņemtas, tomēr vēl ir iespēja pieteikt dalību izstādē, kā arī izīrēt telpas semināriem un meistarklasēm. Ja ir interese, lūdzam sazināties ar “Medbaltica” projekta vadītāju Mārtiņu Druvkalnu (tālr.: 67065036; e-pasts: martins.druvkalns@bt1.lv ).

Izstādi “Medbaltica” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. 

Vairāk par izstādi un pasākumiem: www.medbaltica.lv