Loading...

“ErgoState” piedāvās risinājumus, kā radīt ergonomisku un produktīvu darba vidi


Tiks piedāvāti:

  • akustikas risinājumi iekārtojot darba vidi (JAUNUMS!)
  • monitora rokas
  • augstumā regulējamie galdi
  • ergonomiskie krēsli
  • sedlu krēsli
  • darba vietas kabeļu organizēšanas risinājumi
  • darba vietas apgaismojuma risinājumi
  • darba vietas organizatori
  • ergonomiskās datorpeles
Akustikas paneļi nodrošinās mūsdienīgās “open space” biroja telpās trokšņu slāpēšanu, kas paaugstinās darbinieku produktivitāti un samazinās darba stresa cēloņus. 

Augstumā regulējamie galdi. Lai darba dienas laikā saglabātu savu labsajūtu ir jākustas. Kā viens no veidiem ir mainīt darba pozas. To nodrošina augstumā regulējamie galdi, tos iespējams izmantot gan dažādām stāvēšanas, gan arī dažādām sēdēšanas pozīcijām.

Monitora rokas. Lai darba dienas laikā pilnvērtīgi izmantotu augstumā regulējamo galdu un, atrodoties sēdus pozīcijā, nodrošinātu sevi ar kustībām neatņemama ir monitora roka. Ar kuras palīdzību ir iespējams pielāgot ekrāna augstumu, attālumu un novietojumu attiecībā pret ieņemto darba pozu.

Ergonomiskie krēsli. Neskatoties uz visiem darba vietas ieviestajiem ergonomiskajiem risinājumiem, lielāko dienas daļu mēs pavadām sēžot, tāpēc būtiskākais izvēloties ergonomisku krēslu ir tā plašā pozīciju pielāgošanas iespēja. Arī sēžot ir svarīgi mainīt darba pozas, jo cilvēka ķermenis nav radīts ilgstošam darbam sēdus vienā pozīcijā.

Sedlu krēsli. Pateicoties sedlu krēslu sēdītes unikālajam dizainam, sēžot uz tā cilvēka mugurkauls iegūst fizioloģiski pareizo “S” burta izliekumu, kas nodrošina pareizu asins cirkulāciju, iespēju aktīvi kustēties sēžot.

Darba vides apgaismojuma risinājumi. Cilvēka bioloģiskais ritms ir pakārtots dabas apgaismojuma ciklam, kas no rīta izpaužas pakāpeniski pieaugošā, spožā zilgani baltā gaismā, pēcpusdienā gaismas intensivitātei samazinoties, tā kļūst silti dzeltena. Pieturoties pie šiem dabas pamatprincipiem, izmantojot gaismu regulējošu apgaismojumu, cilvēkiem iekštelpās, iespējams uzlabot miega traucējumus, veselību, paaugstināt darba produktivitāti un koncentrēšanās spēju, kas tiešā veidā ietekmē cilvēka labsajūtu.

“ErgoState” ir ergonomiskas darba vides risinātājs, kura uzdevums ir darba vietas uzlabošana, palielinot darba komfortu un produktivitāti.

Vairāk:
www.ergostate.com
www.facebook.com/Ergostate