Loading...

Ar rokām izgatavoti matrači un gultas harmoniskai atpūtai – pie “LONAS”


Izstādē “Baltic Furniture 2019” mēs prezentēsim ar rokām darinātas gultas, matračus, spilvenus un gultas veļu. Jūs varēsiet izvēlēties un pasūtīt ne tikai matračus vai gultas, bet arī guļamistabas piederumus – naktsgaldiņus, pufus, gultas kabatas no vairāk nekā 400 audumiem. Izstādes laikā mēs piemērosim īpašas atlaides visu nedēļas nogali. Droši konsultējieties ar “LONAS” ekspertiem, kuri atbilstoši jūsu miega ieradumiem palīdzēs izvēlēties vispiemērotāko matraci. Jums vajadzīgs nestandarta izmēra matracis? 3 nedēļu laikā izgatavosim un piegādāsim tieši jums mājās!

Sezonas jaunums! Gultas veļas kolekcija, kas izgatavota no ļoti kvalitatīvas Ēģiptes kokvilnas (katūna) un Eiropā audzētiem liniem. Visus apmeklētājus aicinām piedalīties loterijā bez zaudētājiem!

Mēs esam 1993. gadā Lietuvā dibināts uzņēmums, kas balstās uz ģimenes vērtībām un tradīcijām. Jau divas “LONAS” dibinātāja Kazimiera Jakuša ģimenes paaudzes veiksmīgi attīsta un kopj matraču un gultu ražošanas labākās tradīcijas un ievieš inovācijas, lai nodrošinātu lielāku komfortu un veselīgāku dzīvi.

Mūsu darbu iedvesmo cieņa pret pagātni – etnokultūra un meistarība. Sadarbībā ar dizaineriem esam izveidojuši Muzikālo gultu kolekciju un gultām dodam muzikālus nosaukumus: “Boss”, “Sonatina”, “Soprano”, “Piano”… Bet kopā ar fizioterapeitiem esam atklājuši ārkārtīgi ērto matraču noslēpumu un radījuši Trīskrāsu matraču kolekciju. Saprotot miega harmonijas svarīgumu, Muzikālo gultu kolekciju esam papildinājuši ar plašu klāstu aksesuāru – piedāvājam skapīšus, pufus, kājiņas, apgaismojuma risinājumus utt.

Šodien mēs esam viens no visaugstāk novērtētajiem uzņēmumiem miega nozarē Latvijā un Lietuvā: mūsu darbu labi novērtē gan klienti, gan eksperti.

Tālr.: +37124247924
E-pasts: mc2@lonas.lv, domina@lonas.lv, e-shop@lonas.lv
Tīmekļa vietne: www.lonas.lv
Facebook: facebook.com/lonas.lv
Instagram: instagram.com/lonaslatvija
Youtube: youtube.com/channel