Loading...

“ISKU” prezentēs inovatīvus risinājumus “Open Space” un mājas birojam!


“ISKU” misija ir būt kopā ar cilvēku visa mūža garumā. Tādēļ mūsu klientiem tiek piedāvāti kvalitatīvi un moderni mēbeļu risinājumi, kas palīdz cilvēkiem justies labi – veicina lietotāju veselību un garīgo labsajūtu. 


Sekojot jaunākajām tendencēm, “ISKU” izstādē “Baltic Furniture 2019” piedāvās inovatīvus risinājumus “Open Space” birojiem:
  • Akustiskās kabīnes (“Framery). Lielisks risinājums Open Space ofisiem – kabīne, kas slāpē apkārtējos trokšņus. Kabīnes pieejamas dažādos izmēros – no viena līdz sešiem lietotājiem vienlaicīgi. Vienvietīgo akustisko kabīni “ISKU” piedāvā uzņēmumiem izmēģināt uz vienu mēnesi.
  • Atpūtas dīvāns (“N.A.P”). Atpūtas dīvāna uzbūves pamatā ļoti zemas frekvences vibrācija-stimulācija, kas ārkārtīgi relaksējoša gan fiziski, gan garīgi. Katra procedūra uzlabo miega kvalitāti un vielmaiņu, mazina stresu, muskuļu spriedzi un pietūkumu.
  • Aktīvais krēsls (“Desk Bike”). Aktīvais krēsls – velo trenažieris ērti novietojams pie jebkura augstumā regulējama galda. Regulāra “Desk Bike” lietošana uzlabo spēju strādāt, veicina veselību un palīdz saglabāt enerģiju visas dienas garumā.
Vēl kāda svarīga lieta – “ISKU” pārvācies uz jaunām, plašākām telpām “Decco” centrā!

Papildus jaunajiem – inovatīvajiem produktiem, “ISKU” izstādē prezentēs arī klasiskākus risinājumus – dīvānus, atpūtas un biroja krēslus. Šie produkti ir praktiski ne tikai birojā, bet arī mājās. Izstrādājot katru produktu, ir domāts par to, lai produkts atbilst lietotāja vēlmēm, ir praktisks un ērti lietojams.

“ISKU” ir mēbeļu ražošanas līderis Somijā, kvalitātes un industriālo inovāciju jomā kopš 1928. gada. Galvenie darbības virzieni: birojs, sabiedriskās telpas, izglītības iestādes, veselības aprūpes iestādes, māja. Radošs dizains, somu kvalitāte un apkalpošana saskaņā ar klientu vajadzībām ir galvenie uzņēmuma darbības elementi.

Vairāk:
interior.isku.com/lv
facebook.com/Isku.lv
instagram.com/iskulatvija