Loading...

Kvalitatīvi atjaunotas lietotas un jaunas mēbeles no Skandināvijas – pie “Mēbeļu bazārs”


Mūsu moto ir kvalitāte, nevis kvantitāte. Atrodamies Rīgā, Slokas ielā 52, kur plašajā sortimentā varēsiet atrast lietotas mēbeles ne tikai mājokļa, bet arī darbnīcu, biroju, kafejnīcu interjeru iekārtošanai. “Mēbeļu bazārs” piedāvā kvalitatīvi atjaunotas lietotas mēbeles no Skandināvijas, mēbeļu nomu pasākumiem, mēbeļu iegādi līzingā, kā arī lietotu mēbeļu vairumtirdzniecību Jūsu biznesam.

“Mēbeļu bazāra” darbība Latvijā
“Mēbeļu bazārā” ik mēnesi ir jauni mēbeļu pievedumi ar interesantām dažādu stilu interjera pērlēm, sākot no antīkām un vintage stila kumodēm, dīvāniem, guļamistabas mēbelēm, modernām un funkcionālām biroja un dārza mēbelēm, beidzot ar gleznām, traukiem un vinila platēm.

Vēlies atsvaidzināt savu interjeru vai papildināt savu vasaras rezidenci ar kādu īpašu mēbeli vai interjera priekšmetu? Rīko pasākumu un nepieciešams iekārtot foto stūrīti vai radīt īpašu interjeru?

Piedāvājam mēbeļu nomu un mēbeļu iegādi līzingā, kā arī nodrošinām piegādes pakalpojumus uz jebkuru vietu Latvijā.

Lietotu mēbeļu vairumtirdzniecība
Esi domājis par lietotu mēbeļu tirdzniecības biznesu?
Varbūt tev tāds jau ir? “”Mēbeļu bazārs” piedāvā sadarbību - lietotu mēbeļu vairumtirdzniecību.

Kāpēc lietotas mēbeles?
Kvalitatīvas mēbeles par demokrātiskām cenām. Mēbeles ar stāstu – īpašas interjera pērles. Domājot par vides resursu saudzēšanu un pārprodukcijas problēmām, iestājamies par zero waste kustību un dodam mēbelēm otru iespēju!

Ko mēs piedāvājam?
Sakārtot visas nepieciešamās formalitātes lietotu mēbeļu transportēšanai no Norvēģijas uz Latviju, Lietuvu, Igauniju, nogādāt speciāli klientam komplektētu lietotu mēbeļu kravu uz klienta adresi.

Esam ar jums kopā jau kopš 2011. gada. Visus šos gadus esam cītīgi strādājuši, lai nodrošinātu kvalitatīvas un interesantas lietotas mēbeles un aksesuārus no Skandināvijas. Atrodamies Rīgā, Slokas ielā 52.

Mājaslapa: www.mebelubazars.lv
Facebook konts: www.facebook.com/mebelubazars.lv
Instagram konts: www.instagram.com/mebelubazars

Informācija par vairumtirdzniecības sadarbību:
mebelubazars.lv/vairumtirdznieciba
www.usedfurniturewholsale.com
Facebook konts: www.facebook.com/usedfurniturewholesale