Loading...

“Si-LIGHT” prezentēs ekskluzīvus gaismas ķermeņus


“Si-LIGHT” izstādē “Baltic Furniture 2019” piedāvās ekskluzīvus, rokām darinātus gaismas ķermeņus no koka. Būs iespējams iegādāties uz vietas un pasūtīt jums vēlamos gaismas ķermeņus.

“Si-LIGHT” gaismas ķermeņi ir darināti no dabīgā materiāla – nažfiniera, t.i. ļoti plāna koka lokse. Kā zināms koks ir ne tikai nozīmīgs materiāls, ko strukturāli izmanto arhitektūrā, bet arī mūžīgs elements, kas izceļas interjera dizainā un tā elementos. Tikai daži materiāli ir tik daudzpusīgi kā koks, kas iederas visdažādākajos interjera dizainos. “Si-LIGHT” gaismas ķermeņi spēj radīt organisku siltumu, kuru ir grūti atkārtot.

“Si-LIGHT” ir gaismas ķermeņu zīmols, kuru vada spēcīga, videi draudzīga filozofija, kas informē par visiem dizaina un ražošanas aspektiem.

Kāpēc mēs radām dizainu: “Lai nodrošinātu kultūras mantojumu, stāstītu, lai sasniegtu cilvēkus emocionāli un garīgi. Otrs iemesls, kāpēc mēs izstrādājam rokām darinātus gaismas ķermeņus no dabīgā materiāla - nažfiniera, ir atjaunot šo būtisko saikni ar dabu, ko esam tik daudz zaudējuši, dzīvojot izolētās pilsētās.”

Vairāk:
www.instagram.com/si_light.latvia
www.facebook.com/SiLightLatvia