Loading...

“Fascino Furniture” piedāvā mēbeļu izgatavošanu pēc individuāla pasūtījuma


Lielākā daļa Latvijas ražotāja “Fascino Furniture” mēbeļu ir izgatavotas pēc individuāla dizaina un izmēriem, saskaņojot ar pasūtītāju vissīkākās nianses. Piedāvājumā ir viesistabas, ēdamistabas un guļamistabas mēbeles, kā arī mēbeles sabiedriskām telpām.

Ja arī jūs vēlaties pasūtīt unikālas mēbeles, kas izgatavotas tieši jums, tad izstādē “Baltic Furniture 2019” uzmeklējiet “Fascino” stendu, kur varēsiet uzzināt visu par piedāvājumu un, iespējams, jau veikt pasūtījumu! Izstādes laikā veicot pasūtijumu, atlaide -30% un ekspozīcijas modeļiem -50%!

Mums ir svarīga kvalitāte, nevis kvantitāte, tāpēc mēbeļu izgatavošanas procesā izmantojam kvalitatīvus materiālus – bērza saplāksni, masīvkoku, kvalitatīvu furnitūru, mēbeļu audumus un dabīgo ādu. Lielu uzmanību pievēršam arī šo materiālu apstrādei, lai gala produkts atbilstu visaugstākajiem standartiem.

Materiālu, formu, izmēru un krāsu dažādība dod unikālu iespēju izvēlēties mēbeļu komplektu, kas atbilst tieši pasūtītāja gaumei, prasībām un iespējām.

“Fascino Furniture” ir 2001. gadā dibināts mēbeļu uzņēmums, kurā ražojam gan standarta produkciju, gan arī mēbeles pēc individuāla pasūtījuma – mājām, restorāniem, klubiem, viesnīcām, birojiem, sabiedriskajām telpām u.c.

Vairāk:
www.fascino.lv

Seko mums!
www.facebook.com/www.fascino.lv
www.instagram.com/fascinofurniture