Loading...

“Elkor” prezentēs jaunus dīvānu modeļus no vadošajiem Eiropas ražotājiem


Izstādē “Baltic Furniture 2019” būs apskatāmi jauni dīvānu modeļi no vadošajiem mīksto mēbeļu ražotājiem Eiropā: “Rom” (Beļģija); “Theca” (Dānija); “Libro” (Polija). Visiem izstādē pieņemtajiem pasūtījumiem tiek piemērota atlaide -15%!

  • “Libro” (Polija) – dīvāni ar ikdienas gulēšanai speciāli paredzētajiem mehānismiem, ar plašu audumu un modeļu izvēli.
  • “Theca” (Dānija) – skandināvu dizaina dīvāni, kas apvieno vienkāršību, funkcionalitāti, komfortu un vieglumu.
  • “Rom” (Beļģija) – komfortabli, moderni premium klases dīvāni, kas nodrošinās gan maksimālu atpūtu, gan kvalitatīvu miegu.
“ELKOR” kompānija ir dibināta 1989. gadā. Šodien tā ir kļuvusi par vienu no lielākajiem uzņēmumiem Latvijā, kas darbojas vairākās tirdzniecības jomās, piedāvājot sadzīves elektroniku, apģērbus un modes preces, preces sportam, atpūtai un tūrismam, preces bērniem, mēbeles, mājsaimniecības tekstilizstrādājumus, interjera priekšmetus, delikateses. 2017. gadā ikgadējais apgrozījums sasniedza 50 miljonus EUR. Vienmēr esot vienu soli priekšā konkurentiem, “ELKOR” piedāvā ne tikai plašu preču klāstu, bet arī jaunus pakalpojumu standartus. Klientu apmierinātība ir pamats veiksmīgai uzņēmuma 30 gadu darba pieredzei. Vairāk nekā 800 darbinieki pastāvīgi strādā mūsu uzņēmumā, lai vairāk nekā 60,000 kvadrātmetru mazumtirdzniecības platībā sniegtu lielisku servisu mūsu klientiem.

Vairāk:
www.elkor.lv
www.instagram.com/elkor.lv
www.facebook.com/Elkor.lv
twitter.com/Elkor_LV