Loading...

Iepazīsti jaunākās mēbeļu un interjera tendences izstādē “Baltic Furniture 2019”!


No 18. līdz 20. oktobrim Ķīpsalā notiks plaša mēbeļu, interjera un apgaismojuma risinājumu izstāde “Baltic Furniture 2019”, kurā vienviet varēs iepazīt jaunākās mēbeļu kolekcijas, uzzināt aktuālās tendences interjera pasaulē, apskatīt mūsdienīgus gaismas ķermeņus, kā arī konsultēties ar nozares speciālistiem.

Izstādē jaunākās mēbeļu kolekcijas prezentēs dalībnieki ne tikai no Baltijas valstīm, bet arī Lielbritānijas, Ukrainas, Polijas, Indijas un citām. Kā ik gadu, “Nakts mēbeles”, “Progetto”, “Wenden Furniture”, “Fascino”, “Lonas”, “Feidi”, “ISKU mēbeles”, “Mūzas Istaba”, “Delux Dreams” izstādes apmeklētājiem piedāvās aktuālākos risinājumus mājas, biroja un citu telpu iekārtošanai. Pirmo reizi savu produkciju “Baltic Furniture” prezentēs “Inno”, “Biptex”, “Deco Room”, “Tilibs & Lācis”, “We Furniture”, “Scandiin LTD”, “Adorno”, “Intrante Home” un citi dalībnieki.

Izstādē apmeklētāji varēs satikt atsaucīgus nozares speciālistus, kas palīdzēs ar padomiem un konsultācijām interjera iekārtošanā. Plašajā “Baltic Furniture 2019” piedāvājumā būs kvalitatīvas un oriģinālas mēbeles virtuvei, guļamistabai, viesistabai, ofisam un pat dārzam, ērti matrači katrai gaumei, grezni apgaismes ķermeņi, iebūvējamie skapji, unikāli mēbeļu audumi, koka galdi un krēsli, oriģināli interjera priekšmeti un daudz kas cits!

Trīs izstādes dienās “Baltic Furniture 2019” pulcēsies nozares speciālisti, ražotāji un tirgotāji, lai prezentētu jaunākos produktus, dibinātu biznesa kontaktus un satiktu citus profesionāļus. Ja arī Jūs vēlaties piedalīties izstādē “Baltic Furniture 2019”, tad sazinieties ar izstādes projekta vadītāju Edgaru Skaru (mob.: 26406372, e-pasts: edgars.skara@bt1.lv).

Izstādi “BalticFurniture 2019” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT1.

Seko līdzi jaunumiem arī mājaslapā www.mebelesundizains.lv vai sociālajos tīklos www.facebook.com/baltic.furniture un www.instagram.com/baltic_furniture!

Darbalaiks:
18. un 19. oktobrī 10.00–18.00
20. oktobrī 10.00–17.00

Biļešu cenas:
Ieejas biļete – 4 EUR
Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 2 bērni no 16 līdz 18 gadu vecumam) – 10 EUR

Vienlaikus ar izstādi “Baltic Furniture 2019” Ķīpsalā norisināsies arī Rīgas starptautiskā dizaina izstāde “Design Isle 2019”, kur dizaineri un dizaina uzņēmumi no visām trim Baltijas valstīm piedāvās dažādus interjera priekšmetus, oriģinālus dekorus un aksesuārus, apģērbus un citas preces. Vairāk: www.mebelesundizains.lv