“Ober-Haus Real Estate” konsultēs par nekustamo īpašumu jautājumiem


Kompānijas “Ober-Haus” ekspozīcijā varēs saņemt konsultācijas par dzīvojamo platību pirkšanu vai pārdošanu, īres jautājumiem, par komercplatību nomu vai pārdošanu, par nekustamā īpašuma vērtēšanu, juridiskas konsultācijas, kā arī informāciju par kredītiespējām īpašuma iegādei.

“Ober-Haus” pārstāvji iepazīstinās Jūs ar aktuālajiem piedāvājumiem dzīvojamo platību segmentā - sākot ar kompaktiem apartamentiem līdz pat plašiem divlīmeņu dzīvokļiem, no ekonomiskām ģimenes privātmājām līdz pat grezniem savrupnamiem. Palīdzēsim orientēties plašajā jauno projektu piedāvājumā. Piedāvāsim telpas veiksmīgam Jūsu biznesam vai investīciju iespējām.

“Ober-Haus” ir viena no lielākajām nekustamā īpašuma kompānijām, kas darbojas visā Baltijas reģionā - Latvijā, Igaunijā un Lietuvā. “Ober-Haus” ir pieredzējis nekustamā īpašuma pakalpojumu sniedzējs - dzīvojamo un komercplatību segmentā, kā arī sniedzot nekustamā īpašuma vērtēšanas pakalpojumus visā Latvijā. Mūsu vērtējumus akceptē lielākās Latvijas kredītiestādes. “Ober-Haus” uzskata, ka klientu uzticību var iegūt piedāvājot vienīgi augstākās kvalitātes pakalpojumus.

Vairāk:
www.ober-haus.lv
www.facebook.com/oberhauslatvia