"Intar-sija" iepazīstinās ar akmens virsmas materiāliem, krāsoto nažfinieru kolekcijām un nanotenoloģiju augstspiediena plastikātiem


"Intar-sija" izstādes "Māja. Dzīvoklis 2018" apmeklētājus iepazīstinās ar jaunumu - "Avonite" mākslīgā akmens virsmas un materiāliem un fasādēm. Apskatāmas būs arī jaunākās krāsoto nažfinieru kolekcijas no Tabu, kā arī jauni toņi un iespējas no "Fenix" nanotenoloģiju augstspiediena plastikātiem (HPL).

"Fenix" nanotehnoloģiju plastikāts ir inovatīvs interjera dizaina produkts. Tas apvieno eleganti estētiskus interjera risinājumus ar mūsdienu tehnoloģiju radītām materiāla īpašībām – tas ir matēts, uz tā nepaliek pirkstu nospiedumi, tam ir augsta termonoturība, iespējams ērti labot nelielus skrāpējumus, kā arī tam ir pieskārienam patīkama virsma.

"Avonite" ir augstas kvalitātes mākslīgā akmens darba virsmas un fasādes, kas ir ne tikai vizuāli pievilcīgas un patīkamas pieskārienam, bet arī ļoti universālas un elegantas. "Avonite" virsmas piemērotas plašam pielietojumam, īpaši, ja nepieciešams augsts higiēnas līmenis un vienlaikus teicams vizuālais izskats, piemēram, veselības aprūpē, tirdzniecībā, bāros un restorānos, transportā, publiskās un dzīvojamās telpas.

Izvēloties "Avonite" virsmas, Jūs atverat durvis uz nebeidzamām iespējām, ļaujot kombinēt divas piedāvātās produktu līnijas "Avonite® Acrylic Solid Surface" un "The Studio Collection®". Tabu jaunākās kolekcijas "Graffiti" un "Groovy" ieved nažfinieri jaunā laikmetā, apvienojot dabīgu koksni, krāsu un 3D tekstūru.
Krāsotais un mākslīgais nažfinieris Tabu – tā ir mīlestība pret koku un krāsu.

Plašais pieejamais krāsu un koka sugu klāsts spēj piepildīt gandrīz katra arhitekta un dizainera vēlmes. Iespējami arī risinājumi pēc individuālām vēlmēm, lai radītu unikālu un neatkārtojamu interjera dizainu.

"Intar-sija" profesionāļu komanda vienmēr ir Jūsu rīcībā un vienmēr centīsies rast labāko risinājumu Jūsu problēmai. Uzņēmuma vērtība ir klients, kuram sniedzam individuālu pieeju, jo mūsu darbības pamatprincips ir augstas kvalitātes preces par pieejamu cenu. "Intar-sija" priekšrocība ir minimāla birokrātija, maksimāli ātra un kvalitatīva klientu vēlmju un projektu realizācija.

Uzzini vairāk:
www.intarsija.lv
facebook.com/intarsija