Unikālas faktūras akmens mājokļa dizainam no “White Hills”


“White Hills” izstādē “Māja. Dzīvoklis 2018” prezentēs mākslīgo un dekoratīvo akmeni fasādēm, iekšējai apdarei, landšafta dizainam, kā arī ventilējamās fasādes. Apmeklētājiem tiks piedāvātas arī īpašas cenas!

“Māja. Dzīvoklis 2018” apmeklētāji, aizpildot īpašo atlaides anketu-pieteikumu, varēs iegādāties “White Hills” vispopulārāko kolekciju par īpašām cenām.

Uz “White Hills” akmens ir redzama unikāla faktūra, it kā no pašas dabas izveidots dizains. Produkcijas krāsu gamma ir nobalansēta tā, ka akmens pēc montāžas uz fasādes izskatās dabiski kā naturālais akmens. Apdares akmeni praktiski nav iespējams atšķirt no dabas materiāla, un to ārējais izskats kopē naturālo analogu. “White Hills” produkcija laika gaitā nezaudē krāsu un nepakļaujas UV stariem. Pieejams gan ķieģelis, gan klinšainas akmens sugas, flīzes, lielgabarīta bruģakmeņi un dažādi citi varianti no ilgmūža, ekoloģiska materiāla. Ar mākslīgu akmeni dekorē ainavu dizainu – puķu dobes, žogus un akas. Daži to izmanto fundamentu dekorācijai.

“Fasādes & Gaismas pasaule” ir “White Hills” oficiālais izplatītājs Latvijā. Piedāvājumā ir arī akmens montāža un dizainera pakalpojumi.

Vairāk:
www.whitehills.lv
www.facebook.com/groups/1854535404637720/