Iepazīties ar būvniecības apvienības “BuvBaze.lv” sniegtajām priekšrocībām!


Izstādē „Māja. Dzīvoklis 2017” varēs iepazīties ar būvniecības apvienības “BuvBaze.lv” portāla jaunāko sadaļu – Tenderi.
Šovasar arī tapusi jauna Tenderu moduļa sadaļa, ko jau izmantot portāla lietotāji. Tenderu datu bāzē ir apkopoti iepirkumi no vairāk kā 3000 avotiem un var sekot līdzi visiem aktuālajiem valsts, reģionu un privātkompaniju un Eiropā izsludinātajiem iepirkumiem, kuros pieejama visa nepieciešamā dokumentācija un pamatinformācija. Būvniecības speciālisti var sameklēt sev interesējošos iepirkumus, ierakstot meklētājā un atlasot pēc meklēšanas nepieciešamības kritērijiem.

Bet pats galvenais– Tenderu modulī ir pieejamas arī papildus sadaļas, kas ir aktuālas būvniekiem. Piemēram, plānotie būvdarbi, kas sniedz informāciju par plānotajiem būvniecības darbiem, kā arī izskatīšanai iesniegtie būvprojekti, būvatļaujas izsniegšanai un sadaļa jau ar izsniegtajām būvatļaujām. Jau dzirdēs pēc portāla lietotāju atsauksmēm, ka tas ir ne tikai viegli lietojams, bet arī ir pieejams testēšanai bezmaksas.
Turklāt – “BuvBaze.lv” šīs visas tenderu sadaļas ir pieejamas uz testa periodu septiņas dienas bezmaksas, un iespēja ikvienam pārbaudīt, cik ērti var sameklēt meklētājā sev interesējošos tenderus.


Portāla mērķis ir apvienot būvniecības jomā saistītās kompānijas un to klientus. Būvniecības portāls BuvBaze.lv ir platforma, kur ir pieejams ne tikai būvniecības preču un pakalpojumu katalogs no dažādām būvniecības kompānijām, bet arī tā ir vieta, kur varam ērti atrast noderīgu informāciju par būvniecības jaunumiem Latvijā un pasaulē.

www.buvbaze.lv
www.facebook.com/buvbaze.lv/