Nepalaid garām –  2017./2018. gada „Panasonic NORDIC” gaiss-gaiss siltumsūkņu modeļiem septiņu gadu garantija!


Izstādē „Māja. Dzīvoklis 2017’’ „Rikon AC” piedāvās jaunākos "Panasonic" gaisa siltumsūkņu un kondicionieru modeļus. Piemēram, „Panasonic NORDIC” gaiss-gaiss un „Panasonic AQUAREA T-CAP” gaiss-ūdens siltumsūkņus.
Uzņēmums uz to bāzes projektē apkures sistēmas, kā arī veic sistēmu montāžu un apkopi, nodrošinot piecu gadu garantiju! Uzņēmuma speciālisti veic arī kondicionēšanas un ventilācijas sistēmu projektēšanu, montāžu un apkopi ar piecu gadu garantiju. Uzņēmuma sortimentā ietilpst arī profesionālie „Panasonic VRF” sērijas kondicionieri/siltumsūkņi, arī tiem piedāvājot montāžas un apkopes pakalpojumu. 

 
Visi minētie „Panasonic” gaiss-ūdens siltumsūkņi nodrošina augstu energoefektivitāti, kas piemērota Latvijas klimata apstākļiem, nodrošinot ēku apsildīšanu rudenī, ziemā un pavasarī, to dzesēšanu vasarā, kā arī karstā ūdens sagatavošanu visa gada garumā.

Uzņēmums jau ir uzstādījis vairāk nekā 4 500 gaiss-gaiss un 1000 gaiss-ūdens siltumsūkņus, kā arī 6500 gaisa kondicionierus Latvijā un Lietuvā. “Rikon AC” – „Panasonic” ir siltumsūkņu un gaisa kondicionieru oficiālais izplatītājs Latvijā un Lietuvā. 
 
www.gaiss-udens.lv
www.siltumpumpis.lv
www.kondicionieris.lv