Viss dārza interjeram, funkcionalitātei un atpūtai „NeoMājas.lv” ekspozīcijā


„NeoMājas.lv” izstādē „Māja. Dzīvoklis 2017” prezentēs populāro dārza mājas modeli „Agija”, kuru varēs iegādāties par īpaši izdevīgu cenu! Turklāt dārza māju vares aplūkot gan no ārpuses, gan iekšpuses un to papildinās īpašs, pārvietojams grils.

Dārza mājiņa komplektā ar grilu ir ideāls variants ģimeniskai kopābūšanai vai gaļas cepšanai draugu lokā gan siltās vasaras dienās, gan vēsos vakaros un pat ziemā!

Vēl ekspozīcijā apmeklētājus iepazīstinās ar jaunāko produktu – betona virszemes pagrabu. Neizpaliks arī plašs dārza mēbeļu piedāvājums – piemēram, šī gada klientu TOP izvēli – galda, krēslu un atpūtas sola komplektu “2 in 1” ar divām ērti maināmām funkcijām!

Visi „NeoMājas.lv” stendā redzamie objekti tiks piedāvāti par īpašu izstādes cenu! Stendā varēs satikt uzņēmuma speciālistus, kas sniegs visu nepieciešamo informāciju par to, kā pareizāk un labāk plānot dārza iekārtošanu!

A/S „NEO”, Daugavgrīvas iela 45, Rīga - daudznozaru uzņēmums kopš 1991. gada. Tā uzdevums ir palīdzēt klientiem izvēlēties vispiemērotāko koka konstrukciju, veikt to montāžu un projektēšanu, tā palīdzot iekārtot gan privātos dārzus, gan veidojot kempingus, tirdzniecības un atpūtas vietas.

„NeoMājas.lv” piedāvā kvalitatīvu, ekoloģisku koka konstrukciju piegādi un montāžu visā Latvijā: dārza un kempinga mājas, grilmājas (aprīkotas ar griliem), terases, lapenes, pirts kubli, pirtis, bērnu mājiņas, inventāra noliktavas, auto garāžas, nojumes, suņu būdas, šūpoles, bērnu laukumiņi, betona pagrabi.

Vairāk:
www.neomajas.lv

Seko mums!
www.facebook.com/neomajas.lv