Būvniecības portāla “abc.lv” stendā – visa nozares informācija vienkopus!


Izstādē „Māja. Dzīvoklis 2017” varēs apmeklēt būvniecības portāla “abc.lv” stendu, kurā interesenti varēs iepazīties ar “abc.lv” darbu un mājas lapu izstrādes pakalpojumiem, kā arī saņemt bezmaksas katalogus: "Praktiskie padomi" un "Profesionālā būvniecības gadagrāmata" profesionāļiem.

Būvniecības portāls “abc.lv” ir nozares vadošais interneta medijs, kas atspoguļo aktuālo arhitektūrā un celtniecībā, kā arī sniedz padomus ikvienam, kurš vēlas labiekārtot apkārtējo vidi un savu īpašumu. Tajā var atrast noderīgu informāciju gan nozares profesionāļiem, gan tiem, kuri plāno veikt celtniecības un remonta darbus pašu spēkiem, labiekārtot māju un dārzu, kā arī iepazīties ar jaunākajiem risinājumiem būvniecībā.

“Profesionālā gadagrāmata” – ikgadējs izdevums būvniecības nozares speciālistiem. Šeit publicēts nozares apskats, apkopoti dati par būvniecības uzņēmumiem, nozares pakalpojumu sniedzējiem, būvdarbu izmaksām, kā arī sertificētajiem speciālistiem.

“Praktiskie padomi” – izdevums privātpersonām, kur sniegta informācija par būvniecības uzņēmumiem un pakalpojumu sniedzējiem, kā arī publicēti vērtīgi ieteikumi būvniecības un remonta darbu veikšanai pašu spēkiem. “Praktiskie padomi” tiek izdoti divas reizes gadā – pavasara/vasaras un rudens/ziemas sezonai.

www.abc.lv