Iepazīsties ar plašo “Korte.lv” mākslīgā akmens virsmu piedāvājumu!


“Korte.lv” piedāvās “Dupont”,”Corian”, “Staron” un ”Meganite” mākslīgā akmens produkciju, kā arī prezentēs Dekton un Silestone virsmas.

Apmeklētāji varēs iepazīties ar jaunākajiem materiāliem – “Silestone” un “Dekton”. DEKTON ir akmens virsma, kuras sastāvā ir sarežģīts minerālu maisījums, tādējādi ļaujot virsmai piešķirt īpašības, kas nodrošina kvalitatīvu tās izmantošanu gan iekštelpās, gan ārtelpās. Silestone ir savienojums, kas sastāv no 94% dabiskā kvarca, kas to padara ļoti izturīgu un elastīgu. Tas ir izcils virtuves darba virsmām, vannas istabām, grīdu un sienu apšuvumiem, izmantojot minimālu savienojumu skaitu. Turklāt, tas pieejams dažādos kvarca krāsas toņos.

Ekspozīcijā varēs arī aplūkot jaunākos materiālu paraugus no “Corian”, “Meganite” un “Staron”. Uznēmums prezentēs arī mūsdienīga dizaina virtuves salu ,,90-60-90’’, kura atspoguļo visas mākslīgā akmens priekšrocības un ir ieguvusi plašu atzinību arī ārpus Latvijas.

“Korte.lv” produktu klāstā ietilpst: darba virsmas virtuvēm, vannasistabām, birojiem, bāriem, restorāniem u.c., klientu apkalpošanas letes tirdzniecības vietās, viesnīcās u.c.

“Korte.lv” ražo mākslīgā akmens izstrādājumus pēc individuālā pasūtījuma. Uzņēmuma tehniskās iespējas, prasme un pieredze ļauj veiksmīgi realizēt kā nelielus pasūtījumus, kā arī lielus projektus noteiktajos termiņos. Uzņēmums specializējas sarežģītu dizainu realizācijā, kur nepieciešama mākslīgā akmens 3D termoformēšanas darbi.

www.korte.lv

www.facebook.com/KORTE.LV/