Visa veida gaisa filtrus piedāvā "Dinair"


Uzņēmums "Dinair" izstādes "Māja I 2019" apmeklētājiem piedāvā visplašākās globālās ražošanas iespējas un prasmes gaisa filtrēšanas nozarē. Katrai no ražotnēm ir īpaši izstrādāts projekts, lai ražotu un testētu sarežģītākos tīra gaisa risinājumus. Daudzi no uzņēmuma produktiem tiek radīti pēc klientu nestandarta pieprasījumiem.

Preču sortimentā ietilpst visu veidu filtri: filtru ieliktņi, priekšfiltri, aktīvās ogles un ķīmiskie filtri, paneļu filtri, kompaktie filtri, spilventiņi, ruļļi, HEPA filtri, filtru patronas, filtri mājokļu ventilācijai un, protams, mūsu videi draudzīgie filtri ”GreenFlo”, kā arī daudz kas cits.

Tīrs gaiss ir mūsu pastāvēšanas galvenais mērķis. Tas ir mērķis, ko mēs cenšamies sasniegt ar saviem produktiem un savu darbu. Turklāt, cik vien iespējams, efektīvā, gudrā un videi draudzīgā veidā.

”Dinair” darbojas kā „vienas pieturas aģentūra”, kas piedāvā pilnīgu filtru sortimentu. Kopā ar saviem klientiem uzņēmuma speciālisti noskaidro vajadzības un atrod pārdomātākos filtrēšanas risinājumus.

SIA Dinair Filton tika dibināts 2006. gada 8. Februārī un ir Zviedrijas uzņēmuma Dinair Group meitas uzņēmums, kurš 2016.gada beigās tika pievienots AAF (American Air Filter) International grupai. AAF ir vairāk kā 90 gadu pieredze filtru ražošanā. Uzņēmums darbojas kopš 1921. Gada 22 pasaules valstīs. 

Uzņēmuma galvenais birojs atrodas Louisville, Kentucky (USA) un tā mātes uzņēmums ir Daikin Industries, kura galvenais birojs atrodas Osakā, Japānā.Daikin Industries ir diversificēta starptautiska ražošanas kompānija un pasaules līderis gaisa kondicionēšanas jomā.

Uzņēmums izstrādā un ražo gaisa filtrus ventilācijas iekārtām, industriālajām putekļu atdalīšanas iekārtām un oriģinālo iekārtu ražotājiem. Filtri pasargā iekārtas un apkārtējo vidi no izmešiem, kā arī uztur iekštelpās tīru gaisu. 

Kontaktinformācija:
Dinair Filton SIA
Rūpnīcu 4, Olaine
LV-2114, Latvija
Tālrunis: +371 670 698 23
dinair.latvia@dinair.se

Baltijas valstu pārdošanas vadītāja
Inese Hlibova
+371 22499888
inese.hlibova@dinair.se

Plašāka informācija:

facebook.com/dinairlatvia/
www.dinair.lv
www.aafintl.com