Uzzini noderīgu būvniecības nozares informāciju ABC.lv ekspozīcijā


31. starptautiskās būvniecības industrijas izstādes "Māja I 2019" apmeklētāji aicināti uz būvniecības portāla ABC.lv stendu!


Būvniecības nozares vadošā interneta medija ABC.lv ekspozīcijā noderīgu informāciju atradīs gan nozares profesionālis, gan ikviens, kas vēlas labiekārtot apkārtējo vidi un savu īpašumu. Ekspozīcijā būs iespējams bez maksas saņemt jaunāko pavasara "Praktisko Padomu" izdevumu un "Profesionālo būvniecības gadagrāmatu", iepazīties ar aktualitātēm un piedāvājumiem nozarē, kā arī konsultēties ar zinošiem speciālistiem, kas palīdzēs atrast efektīvāko risinājumu jūsu biznesam.

ABC.lv - aktuāls, izglītojošs un interaktīvs būvniecības nozares medijs gan profesionāļiem, gan entuziastiem! Šeit atradīsiet jaunākās nozares ziņas, noderīgus padomus, ekspertu ieteikumus, izglītojošus rakstus, būvizmaksas, speciālistu sarakstus un apjomīgu nozares datubāzi. ABC.lv ir vieta, kur satiekas klients un profesionālis - uzdodot savu jautājumu speciālistam, saņemsiet detalizētu konsultāciju un ieteikumus, savukārt nozares profesionāļiem ABC.lv ļauj piesaistīt jaunus klientus, pastāstīt par piedāvātajām precēm un pakalpojumiem, atrast vērtīgus sadarbības partnerus un apgūt jaunus tirgus.

Plašāka informācija:

abc.lv