Mājokļa Drošības mēnesis izglītos par ugunsdrošību


Kā ik gadu, arī šopavasar Gjensidige Latvija un FN Serviss aicina parūpēties par ugunsdrošību savās mājās un apmeklēt Mājokļa Drošības mēneša ekspozīciju (D8, I zālē) izstādē "Māja I 2019" un iegūt aizraujošu, bet reizē izglītojošu pieredzi ugunsdrošības jautājumos.

Ikviens apmeklētājs varēs:

Gjensidige Latvija izstādes “Māja I 2019” laikā piedāvās īpašo piedāvājumu īpašuma apdrošināšanai Pērc polisi 12 mēnešiem, maksā par 10.

Gjensidige Latvija ir Norvēģijas vadošās apdrošināšanas kompānijas meitas uzņēmums, kas Latvijā darbojas jau vairāk nekā 25 gadus. Gjensidige Latvija ir viena no TOP3 vadošajām apdrošināšanas kompānijām Latvijā un tā piedāvā visus nedzīvības apdrošināšanas veidus. Gjensidige Latvija piedāvā saņemt konsultācijas, piedāvājumus, pieteikt atlīdzību vai iegādāties visa veida nedzīvības apdrošināšanu internetā (www.gjensidige.lv), kā arī 17 pārstāvniecībās un klientu apkalpošanas centros visā Latvijā. 

Mājokļa Drošības Mēnesis ir informatīva kampaņa ar mērķi veicināt iedzīvotāju izpratni par mājokļa drošības riskiem, īpašu uzsvaru liekot uz ugunsdrošības jautājumiem.

Izstādē piedalīsies arī kampaņas draugi FN-SERVISS

Plašāka informācija:

www.majokladrosiba.lv
www.gjensidige.lv
Facebook notikums