"Reaton" izstādē demo dzīvoklī prezentēs jaunu programmu - “Mājokļa saimnieks”


SIA Reaton Ltd ar izstādē "Māja I 2019" uzcelto demo dzīvokli prezentēs jaunu programmu “Mājokļa saimnieks”, kura apdares materiālu izvēli ir padarījusi ievērojami ērtāku un vienkāršāku. Lai aprēķinātu nepieciešamo apdares materiālu izmaksas mājoklim, tagad tikai jāpareizina sava mājokļa kvadratūru ar izvēlētā apdares varianta fiksēto m2 cenu. Par visu pārējo – no pieteikuma brīža līdz pat materiālu piegādei – parūpēsies uzņēmuma speciālisti. Programma ir domāta ne tikai privātpersonām, bet arī biznesa kilientiem, kuriem ir vairāki nekustamā īpašuma objekti. 


Kā arī izstādes laikā tiks prezentēti japāņu cementšķiedras dekoratīvie paneļi no KMEW, lielformāta akmens masas flīzes no IMOLA, HPL apdares paneļi no KRONOSPAN, presētas akmens vates apdares paneļi ROCKPANEL un jaunums no Reaton durvju ražotnes - ugunsdrošās durvis.

SIA “REATON” ir viens no lielākajiem Latvijas daudznozaru uzņēmumiem, kas tirgū darbojas vairāk kā 30 gadus. Galvenie Reaton darbības virzieni: apdares materiālu, mēbeļu un interjera priekšmetu mazumtirdzniecība un materiālu komplektācija celtniecības projektiem. Pie kompanijas sasniegumiem varam uzskaitīt vairāk kā 5000 būvniecības projektus visā Latvijā. Pateicoties kompetencei, pieredzei un plašam sadarbības partneru lokam SIA “REATON” spēj elastīgi izvērtēt klienta vajadzības un saglabāt nemainīgi augstu kvalitāti.

Plašāka informācija:

www.reatonapdare.lv
facebook.com/ReatonLtd/