“SEMKO” (zīmols "Rosela") sniedz metālapstrādes pakalpojumus un ražo korpusa mēbeles pēc pasūtījuma


SIA “SEMKO” izstādē "Māja I 2019" pārstāvēs zīmolu Rosela, kas Latvijas un Eiropas tirgū darbojās kopš 1995.gada kā metālapstrādes un korpusa mēbeļu ražotājs pēc pasūtījuma.


Uzņēmums ražo dvieļu žavētājus un visa veida dizaina radiatorus - gan sērijveida, gan arī pēc individuāliem pasūtījumiem - no nērusējšā tērauda AISI 304 un vara. 

SIA “SEMKO” ražo arī margas, pakaramos, riteņu statīvus, rokturus cilvēkiem ar ierobežotām vajadzībām un citus izstrādājumus. Ir iespēja pasūtīt dažādu formu, izmēru un krāsu izstrādājumus saskaņā ar RAL krāsu katalogu.  

Tāpat arī tiek ražotas korpusa mēbeles pēc pasūtījuma no kvalitatīviem materiāliem. Uzņēmums ražo ne tikai virtuves, skapjus, kumodes, galdus, bet arī vannas istabas mēbeles, mēbeles birojiem un viesnīcām. Tiek piedāvāti arī interesanti risinājumi, kad mēbeles apvieno ar metālu.

SIA “SEMKO”  dizaineri palīdzēs tikt pie sapņu mēbelēm - piemeklēs materiālus, furnitūru, kā arī veiks vizualizāciju. Šo visu un daudz kā citu Jums būs iespējams redzēt izstādes laikā Ķīpsalā 14.,15.,16. un 17. martā.

Nepalaid iespēju! Visiem pasūtījumiem, kuri būs veikti izstādes laikā, tiks piemērota 15 % atlaide.

Uzņēmuma ražošanas iekārtas spēj veikt ne tikai savu programmu, bet arī citu firmu sērijveida pasūtījumus.

Papildus informācija mūsu mājas lapā:

dev.rosela.lv
facebook.com/SemkoKorpusaMebeles/ 
vai pa telefonu 29703203.

Ielaid Roselu savā māja un tu sapratīsi, ko nozīmē siltums un komforts!