Notiks paneļdiskusijā "Bērnu un sporta laukumu ierīkošana un uzturēšana"


Būvniecības izstādes “MĀJA I 2019” laikā, 2019.gada 15.martā notiks paneļdiskusija "Bērnu un sporta laukumu ierīkošana un uzturešana".


Kā efektīvi plānot rotaļu laukuma izveidi? Ar ko sākt, lai veiksmīgi īstenotu šo projektu? Kādas kļūdas projektu īstenošanā pieļauj visbiežāk? Kādi būs jaunie MK noteikumi un ko gaidīt turpmāk? Kādus jaunākos un modernākos materiālus sāk izmantot pilsētvides elementu ražošanā? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem saņemsiet MK Dizains rīkotajā paneļdiskusijā, kuras laikā būs iespēja iegūt noderīgu informāciju un uzzināt par aktualitātēm, kā arī, iespēja uzklausīt patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) speciālistu. 

Diskusija tiek organizēta kā informatīvs pasākums projektētājiem - ainavu arhitektiem, arhitektiem, pilsētu un ielu uzturēšanas departamentu pārstāvjiem, pašvaldības un sabiedrisko projektu īstenotājiem labiekārtošanas jomā, skolu un pirmsskolas izglītības iestāžu vadītājiem.

Norises laiks: 2019. gada 15.martā no plkst. 13.00 līdz 15.00
Norises vieta: Ķīpsalas izstāžu centra Konferenču zālē nr. 2, Ķīpsalas ielā 8, Rīgā.

Lūdzam pieteikties savlaicīgi, vietu skaits ierobežots!

Diskusijas tēmas:
  • Gaidāmi jauni ministru kabineta noteikumi.
  • Kā ierīkot bērnu rotaļu laukumu?
  • Projekta īstenošana – ierīkošanas secība.
  • Galvenās kļūdas veicot bērnu rotaļu laukumu ierīkošanu.
  • Jaunie materiāli pilsētvides elementu ražošanā (Paraugu demonstrēšana!)
Informācija un pieteikšanās: nosūtot pieteikuma anketu uz e-pasta adresi: pieprasijums@mkdizains.lv vai aizpildot elektronisko pieteikumu

Papildus informācija pa tālr.: 20389740, www.mkdizains.lv.