JUNG izstādē "Māja I 2019" prezentēs modernus apgaismojuma risinājumus


Vācu uzņēmums "JUNG" izstādes "Māja I 2019" apmeklētājiem ne tikai piedāvās apskatīt dažādas viedo māju tehnoloģijas un plašu slēdžu klāstu, bet arī prezentēs jaunus un modernus apgaismojuma risinājumus.


Izstādes laikā "JUNG" iepazīstinās ar vienu no uzņēmuma jaunumiem - "Plug & Light" tehnoloģiju, kas kombinācijā ar piemērotām apgaismes ierīcēm nodrošina ērti regulējamu interjera apgaismojumu. Atbilstošas LED apgaismojuma ierīces pieslēdzas ietverei ar magnētu, apgaismojums kļūst stabils un regulējams, turklāt pēc uzstādīšanas apgaismes ierīces iespējams pagriezt par 360°.

Viens no jaunumiem "JUNG" produktu portfelī ir arī unikāls slēdzis LS 1912, kuru būs iespējams apskatīt arī "Māja I 2019" izstādes apmeklētājiem. LS 1912 nosaukums atsaucas ne vien uz uzņēmuma "JUNG" dibināšanas gadu, bet arī uz ekskluzīvo slēdžu klāsta pirmo publisko prezentāciju.

JUNG ir viedo māju tehnoloģiju ražošanas uzņēmums, kas piedāvā gan dažādus viedos inženiertehniskus risinājumus, gan arī augstas kvalitātes slēdžus un kontaktligzdas simtiem dažādās dizaina variācijās. Kopš uzņēmuma dibināšanas 1912. gadā "JUNG" produkti tiek ražoti tikai Vācijā. "JUNG" produkti, kas marķēti ar uzrakstu ‘’Made in Germany’’, tiek augstu novērtēti visā pasaulē un uzskatīti par tehnoloģijas, funkcionalitātes un dizaina kvalitātes paraugu.

Plašāka informācija: 

jung.de/lv/
facebook.com/JUNG.Latvija/