Apskatiet „Preces darbam” stendu - dārza mājas, stikla un hobija siltumnīcas, stiklotas verandas un nojumes katram!


Izstādē „Māja I 2019” uzņēmums SIA „Preces darbam” piedāvās apskatīt dārza siltummājas–siltumnīcas, kas izmantojamas gan kā oranžērijas, gan kā augu audzēšanas mājas. Zinoši speciālisti konsultēs par jaunākajiem siltumnīcu modeļiem. 


Kā jaunumu uzņēmums piedāvās plašā klāstā koka dārza mājas, šķūnīšus, kempinga mājas un garāžas. Pie mums atradīsiet skaistas, praktiskas stiklotas verandas ar bīdāmām alumīnija sistēmām vai alumīnija profilu nojumes. Tās lieliski iederēsies pie Jūsu mājas! Individuāla pieeja, konsultācijas un augstas kvalitātes izejmateriāli!Uzņēmums aicina apmeklētājus un potenciālos sadarbības partnerus apskatīt un iepazīt „GARDENIS” ražotāja alumīnija konstrukcijas siltumnīcas ar rūdīta stikla vai polikarbonāta pārklājumu un karkasa garantiju 12 gadi, kā arī siltumnīcas no metāla profila ar polikarbonāta pārklājumu.

Stiklotas verandas ir kā skaists elements pie mājas, ko var izvēlēties pēc izmēra, krāsas, jumta pārklājuma un veida. „Preces darbam” palīdzēs mājai iegūt jaunu, praktisku elementu un tās iedzīvotājiem – vietu atpūtai un un nesteidzīgiem vakariem! 

Preces darbam - Praktisks palīgs dārza labiekārtošanā! SIA „Preces darbam” nodarbojas ar dažādu preču mājai un dārzam vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību e-komercijā un veikalu tīklos Baltijas valstīs.

Vairāk:
www.precesdarbam.lv
www.darzasiltumnica.lv
facebook.com/darzasiltumnica
facebook.com/PrecesDarbamlv

info@precesdarbam.lv
info@darzasiltumnica.lv