TERASEI.LV piedāvā terašu, balkonu, patio un dažādu dārzu konstrukciju būvmateriālus


Uzņēmuma SIA "Import Solutions" internetveikals TERASEI.LV izstādes "Māja I 2019" laikā piedāvās iepazīties un apskatīties jaunākos terašu, balkonu, patio un dažādu dārzu konstrukciju izbūves būvmateriālus, kas ražoti Eiropā. Veikals piedāvās iepazīties ar pilnu terases materiālu komplektu, kas katru reizi tiek sagatavots pēc katra konkrēta klienta individuāla pasūtījuma, kā arī iepazīties ar terases montāžas instrukciju.


Jaunums: DIY (do-it-yourself) koncepcijas attīstīšana Latvijā, kas domāta privātajam klientam, savas terases izveidošanā. Piedāvāsim visu nepieciešamo produkciju kā vienotu komplektu un dokumentāciju - ātrai, ērtai un vienkāršai terases izveidošanai paša pircēja spēkiem.

Izstādes laikā būs īpašs piedāvājums noteiktas krāsas un garuma Latvijā ražotiem koksnes polimēra kompozītmateriāla dēļiem. Tos varēs pasūtīt un iegādāties 10% atlaidi. 

Uzņēmums kopš 2018. gada nodarbojas ar dažādu būvmateriālu tirdzniecību, kas nepieciešami terašu, balkonu, patio un citu līdzīgu būvju ieklājuma izveidošanai. Galvenais akcents tiek likts uz DIY (do-it-yourself) koncepciju, kad klienti var iegādāties pilnu terases izbūves materiālu komplektu, samazinot terases izveidošanas kopējās izmaksas līdz minimum, izbūvējot šo terasi saviem spēkiem. Veikalā ir pasūtāmi un nopērkami visi nepieciešamie materiāli.

Plašāka informācija:

www.terasei.lv
facebook.com/terasei.lv/