„EVA-SAT” iepazīstinās ar zīmoliem "ThermoFLUX", "Viega", "Salus" un "DAB"


SIA "EVA - SAT" galvenais darbības virziens ir augstas kvalitātes sanitāras un apkures tehnikas mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība. Savā pastāvēšanas laikā uzņēmums kļuvis par vienu no vadošajiem santehnikas un apkures tehnikas tirgotājiem Latvijā.

Izstādes „Māja 1 2019” apmeklētājiem „EVA-SAT” stendā būs iespēja iepazīties ar sekojošiem zīmoliem:

ThermoFLUX
ThermoFLUX ražo energoefektīvus un videi draudzīgus apkures katlus un kamīnus. Uzņēmuma mērķis ir radīt vienkāršus produktus, kas ir saskaņā ar vidi.
Par cik atjaunojamie enerģijas avoti, piemēram, koksnes granulas ir kļuvušas ļoti populāras mūsu tirgū, galvenokārt saistīts ar nemitīgu fosilā kurināmā izmaksu pieaugumu. ThermoFLUX nepārtraukti attīsta jaunus produktus, kuru pamatā ir šie motīvi.
ThermoFLUX uzņēmuma radošās idejas un neatlaidīgais darbs sniedz pamatus inovatīvām tehnoloģijām esošo produktu uzlabošanai.

Viega
Viegas ambīcijas ir pārspēt sevi ik katru dienu. Veidojot dialogus ar klientiem, izzinot viņu vajadzības, Viega attīsta produktus, virzot uzņēmumu nākotnē, nekad nezaudējot pamatvērtības.
Visā, ko Viega dar iet roku rokā ar kvalitāti. Uzņēmums tika dibināts pirms 120 gadiem ar vīziju revolucionēt uzstādīšanas tehnoloģijas. Ar vairāk nekā 4000 darbiniekiem ir gājuši uz priekšu, lai kļūtu par pasaules tirgus līderi, vienlaikus paliekot ģimenei piederošs uzņēmums, kas nosaka savus standartus. Šādi nodrošina kvalitāti “ražots Vācijā” un augstākās kvalitātes produktus visā pasaulē.
Viegai ir svarīgi atbalstīt savus klientus ikdienas darbā, tādēļ investē pētniecībā un attīstībā.
Kā pasaules tirgus līderis Viega ir apņēmušies dalīties savā zinātībā ar klientiem visā pasaulē.
Jo ir pārliecināti, ka kvalitāte ir viss. Bez kvalitātes viss nozīmē neko.

Salus
Uzņēmums, kas nodrošina apkures vadības risinājumus. Piedāvā vienkārši instalējamus un viegli lietojamus produktus, kas atbilst katram budžetam un instalēšanas veidam.
SALUS Controls ir “The Computime Group Ltd”, Honkongas biedrs, kas plaši tiek uzskatīts par savu elektronisko kontroles tehnoloģiju, pētniecības un projektēšanas spēju un ražošanas pakalpojumu daļu. Tas aizņem unikālu nišu iekārtu, apkures, gaisa kondicionēšanas, viedās enerģijas un ēku automatizācijas nozarēs, kas kopš 1974. gada apkalpo klientus tirdzniecības, rūpniecības un patērētāju tirgos visā Āzijā, Ziemeļamerikā un Eiropā.
SALUS Controls veido stabilas partnerības un nodrošina uzticamus risinājumus, lai mūsu klienti gūtu panākumus.
SalUS vissvarīgākais ir tas, ka piedāvā saviem klientiem ātru apkalpošanu un izcilu profesionālu atbalstu.

DAB
Vairāk nekā 40 gadus DAB ir galvenais dalībnieks tehnoloģiju nozarē mūsu visdārgākā resursa – ūdens – pārvietošanai un apsaimniekošanai.
DAB piedāvā tehnoloģiskos risinājumus, kas spēj nodrošināt uzticamību un efektivitāti, kā arī optimizēt enerģijas patēriņu dzīvojamo ēku apkalpošanā, komercēku apkalpošanā, lauksaimniecības un apūdeņošanas pielietojumos.
DAB izvirza cilvēkus ikvienas rīcības, stratēģijas un attīstības plāna centrā.
Tādēļ DAB inovācijai nozīmē to, ka pastāvīgi tiek identificēti vienkāršāki iekārtu uzstādīšanas, izmantošanas un apkopes risinājumi tā ražojumiem.

Uzņēmumam "EVA - SAT" pieder lielākie santehnikas un apkures tehnikas veikali “Komforts”:
  • Rīgā - tirdzniecības centri Jaunmoku ielā 26. un Krasta ielā 44;
  • Ventspilī, Brīvības iela 43;
  • Liepājā, Zemnieku ielā 32;
  • Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 163
  • Lietuvā, Viļņā, Žemaites gatvē 26;
Plašāka informācija:

komforts.net