Iepazīsties ar jaunajiem nozares uzņēmumiem “Magnetic Latvia” Biznesa inkubatoru ekspozīcijā


Visā Latvijā darbojas 15 Magnetic Latvia Biznesa inkubatori, kas palīdz attīstīties jauniem, dzīvotspējīgiem un konkurētspējīgiem komersantiem. Biznesa inkubators ir atvērta koprades, biroja, darbnīcu, semināru un notikumu telpa jaunajiem uzņēmējiem un biznesa ideju autoriem. 


Apmeklē biznesa inkubatoru stendu un iepazīsti Magnetic Latvia Biznesa inkubatoru klientus: gatavu energo-efektīvo māju ražotāju Scandi Home, tiešsaites iekštelpu gaisa kvalitātes monitoringa sistēmas izstrādātāju birojiem un sabiedriskām vietām VN Universe, koka karkasa paneļu ar presētu rudzu salmu pildījumu ražotāju SALMUMĀJA, industriālā alpīnisma pakalpojumu sniedzējs LatAlpin, dizaina mēbeļu un koka logu ražotājs WoodHeart.

SALMUMĀJA
Uzņēmums ir atradis risinājumu senu būvniecības paņēmienu pielāgošanai mūsdienu celtniecības prasībām. Izmantojot vietējās izejvielas – koku un salmus –, ir radīta tehnoloģija paneļu ražošanai videi un cilvēkam draudzīgu māju būvēšanai. Koka karkasa paneļu ar presētu salmu pildījumu izmantošana mājas būvēšanas ilgumu samazina no dažiem gadiem līdz vienai būvniecības sezonai. Paneļi ir līdz 3 m augsti, 80 cm vai 1,20 m plati un 40 cm biezi. 150 kvadrātmetru lielai mājai nepieciešami 50–60 šādi paneļi, ko iespējams samontēt četru dienu laikā. STP “Seno tehnoloģiju parks”

Jaunpidriķi, Burtnieku pag., Burtnieku nov.
29447402
salmupanelis@inbox.lv
salmumaja.lv

LatAlpin
Uzņēmuma “LatAlpin” speciālisti ir alpīnisti ar starptautiski atzītu IRATA sertifikātu. Viņi veic darbus augstumā un vietās, kur piekļuve ar citiem līdzekļiem nav iespējama, nav droša vai nav ekonomiski izdevīga. Uzņēmumam var uzticēt visu veidu apsekošanas, tīrīšanas, montāžas un demontāžas darbus, kā arī remontu, krāsošanas un citus darbus. Speciālisti strādā gan Latvijā, gan ārpus valsts robežām. SIA “LatAlpin”

“Vējaines”, Bērzkrogs, Veselavas pag., Priekuļu nov., LV-4116
26162557
latalpin@gmail.com
Facebook

WoodHeart
Uzņēmums specializējas kvalitatīvu mūsdienīga dizaina koka, koka – alumīnija logu un koka durvju, kā arī mēbeļu ražošanā un tirdzniecībā. Mēbeļu dizains un funkcijas tiek īpaši pielāgotas klienta vēlmēm, tāpēc šeit katra lieta ir individuāla. Par unikālu to padara ne tikai dizains un rūpīgi izvēlētie materiāli, bet arī īpašā meistaru prasme un enerģija. Atsevišķa sadaļa uzņēmuma darbā ir restaurēšana. Tās pamatfilozofija ir atjaunot mēbeli, maksimāli izmantojot un atstājot visu nesabojāto, salabojot un atjaunojot visu bojāto un izgatavojot no jauna trūkstošās detaļas. Uzņēmuma meistari restaurēšanā izmanto agrāk lietotās metodes un zināšanas, iespēju robežās tās apvienojot ar jaunākajām tehnoloģijām mēbeļu atjaunošanā.

SIA “WoodHeart”
Alejas iela 12/3, Valmiermuiža
26131396
info@woodheart.lv
woodheart.lv
Facebook
Instagram
YouTube

VN Universe
Ja ogļskābās gāzes līmenis gaisā pārsniedz 1000 miljondaļiņu (ppm), cilvēks kļūst miegains un viņa domāšanas procesi kļūst ierobežoti. Ja telpā nenotiek pilnvērtīga gaisa apmaiņa, tas var notikt diezgan bieži. Šo stāvokli nevar vienkārši sajust vai ieraudzīt. Taču SIA “VN Universe” risinājumi palīdz to kontrolēt. Uzņēmums izgatavo dažādas bezvadu ierīces, kas ļauj tiešsaistē saņemt datus par klimatu iekštelpās – temperatūru, mitrumu, ogļskābās gāzes un apgaismojuma līmeni. Dati tiek pārraidīti, uzglabāti un analizēti atbilstoši klienta vēlmēm. SIA “VN Universe”

Ventspils Augsto tehnoloģiju parks 1, Ventspils, LV-3602
26585669
viesturs@vnuniverse.lv
vnuniverse.lv

Scandi Home
Scandi Home Latvija izstrādā un ražo gaumīgi dizainētas, saliekamas, energoefektīvas mājas. Scandi Home galvenās priekšrocības ir augstas efektivitātes sienas un jumta paneļi, kas samontēti īsā laika periodā, ļoti zemas apkures/dzesēšanas izmaksas, īss piegādes un uzstādīšanas laiks, kā arī prognozētās izmaksas - nekādu pārsteigumu vai slēpto izmaksu. Konfigurējat savu māju, jūs izvēlaties rūpnīcas komplektu, ņemot vērā dažādas savas vēlmes un budžetu opcijas. SIA “Scandi Home Latvia”

Titurgas iela 34, Baloži
info@scandihome.eu
scandihome.eu
Facebook

Plašāka informācija:

Magnetic Latvia Biznesa inkubatori