Uzņēmums „StoneRex” prezentēs cementa-šķiedru un cementa-skaidu apdares plāksnes ventilējamajām fasādēm un dažādiem būvniecības darbiem


Izstādes „Māja 1 2019” apmeklētājiem „StoneRex ” ekspozīcijā būs iespēja iepazīties ar apdares risinājumiem ventilējamām fasādēm, ārdarbiem un iekšdarbiem. Uzņēmums iepazīstinās ar cementa skaidu un šķiedras loksnēm – neapdarinātām, krāsotām, pārklātām ar dabīga granīta smalci, masā krāsotām, kā arī to pielietojumu un īpašībām.


"StoneREX" būvniecības plāksnes, ņemot vērā to ugunsizturību, salizturību, ilgmūžību un ekoloģiju, galvenokārt izmanto fasāžu un cokolu apdarei, kā arī jumta dzegu, šķērssienu un grīdu, balkonu margu, mitru telpu, dārza mājiņu un garāžu apbūvei.

Ekspozīcijas apmeklētājiem būs iespējams iepazīties ar produkcijas jaunumiem, paraugiem un tehnisko informāciju. Uzņēmuma speciālisti konsultēs un dalīsies pieredzē, atbildot uz visiem interesējošiem jautājumiem, kā arī mēģinās rast oriģinālu risinājumu interesentiem, piemērojot „StoneRex” materiālus būvniecībai ārdarbos un iekšdarbos.

Sīkāka informācija:

„Stonerex” Latvija
Peldu 7, Jelgava
Atis Rubļevskis
Tirdzniecības pārstāvis
GSM: +371 2999 6852
atis@stonerex.lv
www.stonerex.lv