“Elektrum” speciālisti prezentēs efektīvus un viedus risinājumus elektroenerģijas izmaksu samazināšanai


Izstādē “Māja I 2019” par to, kā samazināt elektroenerģijas izmaksas, stāstīs “Elektrum” speciālisti. Būs arī īpaši piedāvājumi un atlaides!

“Elektrum” demonstrēs, kā un kādas ērtības un priekšrocības sniedz “Elektrum” Viedā māja, kādas iespējas pašiem ražot elektrību ar “Elektrum Solārais”, kā izmantot eneŗģiju, lai samazinātu izmaksas palielinot ģimenes komfortu. Izstādes laikā “Elektrum” pakalpojumu iegādei tiks piedāvāti īpaši draudzīgi nosacījumi un atlaides.

“Elektrum” stendā varēs saņemt Energoefektivitātes centra speciālistu konsultācijas un vērtīgos ieteikumus, kā ikdienā saimniekot videi un maciņam draudzīgāk! Tāpat varēs uzzināt, kā var samazināt elektroenerģijas patēriņu, gan iegādājoties jaunas energoefektīvas ierīces, gan arī mainot to lietošanas paradumus. Piemēram, izejot no istabas, atcerēties izslēgt gaismu vai, gatavojot maltīti, regulēt plīts temperatūru un ievērot vēl citus mazus, tomēr būtiskus paradumus. Ir pierādījies, ka, pilnveidojot energoresursu lietošanas paradumus, elektroenerģijas patēriņu ir iespējams samazināt vismaz par 10 %.

“Elektrum” ir AS “Latvenergo” elektroenerģijas un dabasgāzes tirdzniecības zīmols Baltijā, kas papildus elektroenerģijas un gāzes tirdzniecībai attīsta un nodrošina pakalpojumus, kas ļauj samazināt izmaksas par elektroenerģiju un efektīvi, videi draudzīgi un klientiem ērtā veidā pārvaldīt savu energosaimniecību – no maza dzīvokļa līdz lielam uzņēmumam.

Vairāk:


www.elektrum.lv
facebook.com/ElektrumLV
draugiem.lv/Elektrum.lv
twitter.com/ElektrumLV