"Traidenis" prezentēs NV tipa sadzīves notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas iekārtas privātmājām


Lietuvas kompānija "UAB Traidenis" izstādē „Māja I 2019“ prezentēs vienu no klientu iecienītākajiem produktiem – NV tipa sadzīves notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas iekārtas privātmājām.


Tehnoloģiski pilnveidots iekārtas korpuss, tehnoloģiskais process, optimāli sistēmas uzstādīšanas izdevumi un uzticama darbība nodrošina šīs ierīces funkcionalitāti un kalpošanu ilgtermiņā, nodrošinot ērtāku sadzīvi.

Nepārtraukta šī produkta pilnveidošana, balstoties uz jaunākajām tehnoloģijām un lielās pieredzes, ir iemesls tam, ka šī tipa iekārtas ir izvēlējušās jau vairāk nekā 16 000 mājsaimniecību Lietuvā un ārvalstīs.

NV grupas sadzīves notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas iekārta atbilst visām ES Direktīvas 89/106/EEK un standarta NE 12566-3:2005+A2:2013 prasībām un marķētas ar “CE” marķējumu.

JAUNUMS! ATTĀLINĀTĀ DATU NODOŠANAS SISTĒMA (NDPS) MAZĀM NOTEKŪDEŅU ATTĪRĪŠANAS IEKĀRTĀM 

UAB «Traidenis» ražotās sadzīves notekūdeņu attīrīšanas iekārtas ir vienas no pirmajām mazajām iekārtām, kurās pilnībā ieviesta telemetriska vadība. Attālinātā datu nodošanas sistēma NDBS – telemetriska kontroles sistēma, kas paredzēta attīrīšanas iekārtas darbības novērošanai un vadībai, kā arī signalizēšanai par tās parametru izmaiņām vai neordināriem gadījumiem.

NDPS sistēma ir sistēma, kas aprīkota ar sensoru, kontrolieri, modemu un programmatūru, kura tiek uzstādīta standarta notekūdeņu attīrīšanas iekārtā. Šī sistēma pilnībā automātiski pārvalda kompresora un aerācijas sistēmas darbību, ļauj regulēt dūņu koncentrāciju, notekūdeņu izplūdi in? ltrācijas laukā (operators var redzēt, vai ir paaugstinājies ūdens līmenis), regulēt lieko dūņu novadīšanu un pašas attīrīšanas iekārtas un kompresora drošību.Programmnodrošinājums ļauj vērot notekūdeņu attīrīšanas iekārtu darbu, regulēt laiku, izmantojot viedtālruni vai datoru.

Uzņēmuma sniegtie pakalpojumi:
  • Notekūdeņu attīrīšanas iekārtas
  • Tvertnes
  • Termokubli
  • Slēgtā zivju audzēšanas sistēma
Plašāka informācija:

UAB Traidenis
Pramonės st. 31B, LT-62175 Alytus, Lietuva
Tālr. +370 315 78263
info@traidenis.lt
www.traidenis.com