Efektīvas un pārbaudītas decentralizētās ventilācijas sistēmas no "LUNOS"


Uzņēmums "LUNOS" izstādes "Māja I 2019" apmeklētājiem rādīs, prezentēs un stāstīs par efektīvām un pārbaudītām decentralizētās ventilācijas sistēmām.


Decentralizētās ventilācijas sistēmas piemērotas un ir iespējams uzstādīt gan privātmājām, gan dzīvokļiem. Stendā A20 būs iespējams aprunāties ar profesionāļiem decentralizēto ventilāciju sistēmu jomā, kuri ar lielāko prieku atbildēs uz visiem jūsu interesējošajiem jautājumiem. Kā arī ciemos šogad brauks Baltijas galvenie LUNOS inženieri (Lietuva), kuri spēs atbildēt arī uz detalizētiem tehniskajiem jautājumiem arhitektiem, projektētājiem un būvniekiem.

Ražotājs LUNOS Šogad svin 60. gadu jubileju un ir parūpējies par dažādiem jauniem produktiem, un pat inovatīvu ‘’Gudrās mājas’’ modulāro centru, caur kuru decentralizēto ventilāciju sistēmu kontrole padara ne tikai ērtu, bet arī gudru.

Svētki mums, dāvanas jums! Ņemot vērā jubileju, visiem klientiem, kuri atsaucas uz izstādi, saņem 30% atlaidi ventilācijas projektam.

LUNOS galvenais uzdevums – profesionāli kontrolēta ventilācija jūsu mājās. Lai to panāktu, individuāla pieeja katram projektam ir ļoti svarīga. LUNOS ventilācijas risinājumi ir atbilstoši visām nepieciešamajām normām, sniegs tīru un higiēnisku ventilāciju, kā arī pasargās konstrukcijas no pelējuma.

Plašāka informaciju:

www.lunos.lv
facebook.com/LUNOSlatvia/
https://www.instagram.com/lunos_latvia/
youtube.com