„S-PANEL“ sendvičpaneļus un “RENOLIT” jumta hidroizolācijas membrānas piedāvās SIA "Izopanel"


Uzņēmums SIA Izopanel izstādes "Māja I 2019" apmeklētājiem piedāvās iepazīties ar divu zīmolu pārstāvētām produktu grupām - „S-PANEL“ sendvičpaneļiem un “RENOLIT” jumta hidroizolācijas membrānām.


S-PANEL piedāvā ātrāko jumta un sienu sendvičpaneļu piegādi Baltijā. S-PANEL stendā būs apskatāms un aptaustāms no sienas un jumta sendvičpaneļiem montēts telpas makets, kurš uzskatāmi parādīs sendvičpaneļu montāžas pamatprincipus. Izstādes apmeklētāji varēs pārliecināties, cik vienkārša, ātra un ērta ir sedvičpaneļu uzstādīšana, iegūstot gatavu, siltumizolētu un skaņas izolētu telpu. Sendvičpaneļi tiek plaši izmantoti kā celtniecības materiāls noliktavām, ražošanas telpām, tirdzniecības objektiem, sabiedriskas nozīmes objektiem (sporta zāles, peldbaseini), lauksaimniecības telpām, piemēram, kūtis un telpas šampinjonu audzēšanai; sendvičpaneļi tiek izmantoti pārtikas saldēšanas un dzesēšanas telpu izbūvei un lauksaimniecības produkcijas pārstrādes objektos. 

RENOLIT jumta hidroizolācijas membrāna aizstāj daudzkārtainos bitumena jumtus. Vajadzīgs tikai 1 klājuma slānis, lai iegūtu hidroizolētu jumta segumu. RENOLIT membrānas ir piemērotas gan industriālu, gan privātmāju jumta seguma izbūvei. Stendā būs apskatāmi membrānu paraugi un montāžai nepieciešamais aprīkojums. Apmeklētājiem būs iespēja konsultēties ar ražotāju par materiāla pielietošanas plusiem, kā arī uzzināt profesionāļa ieteikumus jumta mebrānu montāžas jautājumos. RENOLIT jumta membrāna lieto lēzeniem, slīpiem un cilindriskiem jumtiem, jo materiāls ir pietiekami elastīgs un estētisks.
RENOLIT šodien ir viens no lielākajiem sintētisko vienslāņa hidroizolācijas jumta segumu membrānu ražotājiem Eiropā; uzņēmums šajā nozarē darbojas jau četrdesmit gadu un ir tirgus līderis vairākās valstīs.

Gan izstādes laikā, gan nedēļu pēc tās, no 14. līdz 22. martam, piedāvājam iegādāties S-PANEL sendvičpaneļus un RENOLIT jumta hidroizolācijas mambrānas par ļoti izdevīgām cenām! Veicot pasūtījumu izstādes laikā vai nedēļu pēc tās, saņem 10% atlaidi.

Vairāk par piedāvājumu zvanot pa tālr. +371 2433 2433 vai rakstot uz e-pastu info@s-panel.eu.

Mājaslapa: www.s-panel.eu
Facebook: S-panel sendvičpaneļi
Instagram: s_panel_sandwich_panels
Twitter S_panel_sandwich_panels