Jaunus, pilnīgi automatizētus granulu apkures katlus Fröling prezentēs "Excent"


Izstādes "Māja I 2019" apmeklētājiem "Excent" ekspozīcija būs iespējams klātienē izmēģināt viedo (gudrās mājas) radiatoru un silto grīdu temperatūras kontroli un vadību caur internetu. 


Šīs pašas sistēmas bāzes „gudro māju” var ērti, viegli, saprotami un pakāpeniski papildināt ar līdz pat 50 dažādām viedās sistēmas komponentēm, kas nodrošina elektro iekārtu vadību, apgaismes vadību, mājas drošību, klimata kontroli. 

Uzņēmums pirmo reizi Latvijā prezentēs pilnīgi automatizētas darbības granulu apkures katlu Fröling PE1 (Austrija). Fröling GmbH ir viens no granulu un biomasas apkures katlu ražošanas un tehnoloģiju flagmaņiem Eiropā, kā arī pasaulē.

Izstādes laikā un divus mēnešus pēc izstādes "Excent" garantēs īpašas cenas tērauda sekciju radiatoriem, apkures sistēmu vadības automātikām un apkures iekārtu komplektiem (granulu katls + karstā ūdens tvertne + sūkņu bloki + saules kolektori). Excent izstādes stenda apmeklētājs var būt pārliecināts, ka iekārtu un komplektu cenas, atbilstoši konkrētam segmentam, īpašā piedāvājuma ietvaros būs izteiksmīgi izdevīgas. 

"Excent" ir kompakta aģentūra, kuras darbības mērķis ir maksimāli rezultāti. Rezultātu sasniegšana balstīta pieredzē, kas uzkrāta daudzu gadu garumā, bezkompromisa un sistemātisku apkures, privātmāju ventilācijas, temperatūras kontroles un vadības iekārtu atlasi. Piegāde tikai no tiešajiem ražotājiem, izslēdzot izplatīšanas starpposmus, tādēļ ir garantēta operatīva tehniskās informācijas apmaiņa jebkurā projektēšanas, būvniecības vai ekspluatācijas stadijā, nodrošinot visas ražotāju tiešās garantijas un iespējami labāko kvalitātes un cenas attiecību.

Plašāka informācija:

www.excent.lv