"Durvju pasaule" iepazīstinās ar durvju modes tendencēm


Ja vēlaties justies kā aiz mūra sienas un izbaudīt mājīguma burvību - "Durvju pasaule" durvis ir domātas tieši Jums. Vadošie ārdurvju un iekšdurvju ražotāji iepriecinās ar īpašu dizainu un atklās bagātīgu krāsu paleti. 


Salons “Durvju Pasaule” ir lielākās rūpnīcas "Steel Line" pārstāvis Latvijā. Metāla durvis tiek izgatavotas uz Itālijā ražotām, kvalitatīvām tehnoloģiskajām līnijiekārtām, ražošanas process ir robotizēts, tāpēc iegūtie gala produkti ir nevainojami. Durvis tiek sakomplektētas no detaļām, kuras izgatavo pasaules vadošie ražotāji. Dizains atbilst Itālijas modes tendencēm, tas ietver stilistiku sākot no minimālisma līdz baroka un klasicisma stilam ar atbilstošiem dekora elementiem.
Kvalitatīvas un izturīgas durvis ir nepieciešamas komforta un siltuma nodrošināšanai katrā mājā. Tieši šādas īpašības piemīt ekskluzīvā salona "Durvju Pasaule" durvīm. 

Starpistabu durvju modeļi ir dažādi – pieejami gan klasiski, gan mūsdienīgi dizaina risinājumi, kuri paver plašas iespējas realizēt jebkuras dizaina ieceres. Durvju modeļus raksturo kvalitāte, estētiskais izskats un izturība ekspluatācijas laikā. Durvju klāsts ir tik plašs, ka uzņēmums apmierina klientu prasības neatkarīgi no pieejamo līdzekļu apjoma un gaumes prioritātēm.

Ja sekojat durvju modes tendencēm, tad apmeklējiet "Durvju pasaule" ekspozīciju! Uzņēmums atvērs pasauli ar neparastu skatījumu uz ikdienišķām lietām un īstenos jebkuras jūsu ieceres.

Plašāka informācija:

www.durvjupasaule.lv/