Uzzini par viedajām ierīcēm, kas taupa laiku un enerģiju, "Stokker" stendā!


Teritorijas sakopšanas jomā jaunums un modes lieta ir mauriņa pļaušanas roboti. Roboti ir un būs mūsu dzīvēs klātesoši arvien vairāk, tie ir nākotne. Roboti ikdienas sadzīvē sniedz vērā ņemamu laika ietaupījumu, un tie ir arī gudri, tos var norīkot pļaušanai ar mobilā telefona lietotni, vai uzstādīt tiem ikdienas darba grafiku konkrētās dienās vai laikos, kad beigsies akumulatora jauda, robots patstāvīgi dosies uz uzlādes staciju, lai uzlādētu akumulatoru, un viss šis process noritēs bez cilvēka iesaistes ikdienā. 


Vērā ņemams arguments par labu mauriņa pļaušanas robotam ir arī nopļautā mauriņa kvalitāte, kas robota gadījumā ir samērā augsta - mauriņš ar laiku kļūst koši zaļš, mīksts un sulīgs. Robotiem praktiski nav ekspluatācijas izmaksu, salīdzinot ar mauriņa traktoriem. Stokker klāstā pieeejami kvalitatīvi Itālijā ražoti mauriņa pļaušanas roboti Ambrogio, kā arī vācu kvalitātes mauriņa pļaušanas roboti Cub Cadet. 

Dodies uz Stokker stendu hallē nr. 2, kur ikvienu iepazīstinās gan ar mauriņa pļaušanas robotiem, gan arī ar klasiskām vērtībām - mauriņa traktoriem! Izstādes laikā būs pieejams īpašais piedāvājums mauriņa pļaušanas robotu iegādei sadarbībā ar Stokker Finance.

Stokker ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā ar vairāk nekā 25 gadu profesionālo pieredzi. Uzņēmuma speciālistu individuāli sagatavotie risinājumi ir balstīti uz viņu plašajām zināšanām un prasmēm. Savukārt Baltijas lielākā servisa komanda rūpējas par to, lai jūsu tehnika vienmēr atrastos nevainojamā darba kārtībā.

Uzzini vairāk par Stokker:
www.stokker.lv 
www.facebook.com/StokkerLatvia/