No interjera dizaina projekta izstrādes līdz pilnībā aprīkotam mājoklim interjera salonā “Studija - Amatciems”


Interjera salons “Studija - Amatciems” izstādes "Māja I 2019" apmeklētājiem piedāvās dažādus apdares materiālus, durvju rokturus, vannas istabas aksesuārus un dekoratīvos paklājus no vadošajiem ražotājiem. 


Uzņēmuma ekspozīcijā varēs uzzināt par jaunākajām durvju rokturu un vannas istabas aksesuāru apdarēm no itāļu ražotāja Colombo, par jaunākajām flīžu kolekcijām un to interesantajām tekstūrām no itāļu ražotājiem "Abk" un "Mirage", tiks piedāvāti ražotāja "Linie Design" paklāji no jaunākajām 2019.gada kolekcijām, kā arī parkets no ražotāja "Boen". To visu varēs uz vietas apskatīt, iegādāties un pasūtīt par izstādes īpašajām cenām.

“Studija - Amatciems” savu darbību uzsāka pirms 4 gadiem, kas ir salīdzinoši nesen. Studija piedāvā pilnu pakalpojumu spektru, sākot ar interjera dizaina projekta izstrādi līdz pilnam aprīkotam mājoklim – mēbeles, aksesuārus, gaismas ķermeņus, apdares materiālus un santehniku no vairāk kā 40 rūpīgi atlasītiem dažādiem ražotājiem.

“Studija - Amatciems” piedāvājam arī sarunu vietu un galdu dizaineriem un arhitektiem, kuri vēlas satikties ar saviem klientiem radošā un mājīgā gaisotnē.

Studijas mājaslapa

Uzņēmumu var atrast arī Facebook un Instagram