Zemgales tehnoloģiskais centrs prezentēs Baltijā modernāko izolācijas ieklāšanas sistēmu


Uzņēmums izstādē "Māja I 2019" interaktīvā demonstrācijā prezentēs kā ar Baltijā modernāko izolācijas ieklāšanas sistēmu tiek radītas siltākas un elpojošas mājas.


Zemgales tehnoloģiskais centrs ir izstrādājis paneļu salikumu, lai piedāvātu iekštelpu gaisa temperatūru un mitrumu stabilizējošas ēkas konstrukcijas, kas mājā nodrošinās vienmēr patīkamu mikroklimatu. Izstādē ikviens stenda apmeklētājs varēs praktiski pārbaudīt siltumizolācijas materiālu īpašības interaktīvā demonstrācijā. Ieslēdzot demonstrāciju, varēs novērot, kā ekovate un stikla vate reaģē uz siltuma starojumu un gaisa plūsmu, lai atspoguļotu atšķirīgās gaisa blīvuma un fāzes nobīdes īpašības.  

Par sistēmas ieviešanu SIA Zemgales tehnoloģiskais centrs valdes loceklis Māris Avotiņš: „Ar koka māju būvniecību nodarbojamies jau 28 gadus un šajā laikā esam auguši un attīstījušies, strādājot ar visdažādākajiem projektiem, tehnoloģijām un risinājumiem visā Eiropā. Siltumizolācija ir ļoti svarīga mājas sastāvdaļa. Šo gadu laikā esam strādājuši ar dažādiem materiāliem – akmens vate, stikla vate, kokšķiedras vate, ekovate, aitas vilna, putu materiāli Arī būvējot māju sev, izvēlējos ekovates jeb celulozes izolāciju. Jau kopš 2008. gada veicām eksperimentus, pārbaudot iespējas izmantot beramo ekovati industriālā māju ražošanā, tomēr ar ierastajām tehnoloģijām nebija iespējams panākt mūsu standartiem atbilstošu kvalitāti. Bet tagad ar Baltijā vienīgo jaunāko tehnoloģiju industriālo izolācijas ieklāšanas sistēmu varam ražotnē ieklāt ekovati vai kokšķiedras vati visaugstākajā kvalitātē.”

Vairāk par ekovates īpašībām var izlasīt ZTC mājaslapā. Zemgales tehnoloģiskais centrs ir viens no vadošajiem koka paneļu māju ražošanas un būvniecības uzņēmums Latvijā ar 28 gadu pieredzi.

Plašāka informācija:
www.ztc.lv