Izstādē "Māja I 2018" piedalīsies Latvijas apkures tirgus līderis "SB"


SIA „SB” ir stabils uzņēmums ar 100% Latvijas kapitālu un 27 gadu pieredzi apkures un santehnikas tirdzniecības, un apkures iekārtu uzstādīšanas jomā.

Piesaistot jaunus un talantīgus speciālistus, nepārtraukti meklējot labākos Eiropas ražotājus, SIA „SB” 27 gadu laikā ir tapis par neapšaubāmu līderi apkures tirgū Latvijā un kļuvis labi pazīstams visas Eiropas apkures tirgus dalībniekiem. Starp SIA „SB” sadarbības partneriem ir tādi zīmoli kā “Kermi”, “Centrometal”, “Sokol”, “Solarfocus”, “Ecoforest”, “Viessmann”, “Atmos”, “Sime”, “Waterford Stanley”, “Chazelles”, “Dražice”, “Wilo”, “Grundfos”, “Caleffi”, u.c.

SIA “SB” specializējas apkures iekārtu un santehnikas preču mazumtirdzniecībā un vairumtirdzniecībā, ar individuālu pieeju katram klientam.

Inženiertehniskā departamenta konsultanti ir augsti kvalificēta profesionāļu komanda ar ilgstošu pieredzi, kas veic zinātniskas un tehniskas konsultācijas apkures, ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu jomā. Pateicoties daudzpusīgajai pieredzei, sastādot tāmi vai izstrādājot projektu, varēs atrisināt jebkādus jautājumus visās projekta realizācijas stadijās, konsultējot un veicot izbūvēto sistēmu darbības pārbaudi un novērošanu.

Uzņēmums piedalās lielākajos konkursos Latvijā, un daudzos objektos piedalās kā apakšuzņēmējs, iekārtu piegādātājs un uzstādītājs.

Starp apkures iekārtu un santehnikas preču tirgotājiem ir spēcīga konkurence, tomēr uzņēmuma pozitīvie rādītāji liecina par to, ka tā darbība tirgū ir nostiprinājusies, uzņēmums nepārtraukti attīstās.

Paplašinoties uzņēmuma struktūrai, izveidoti vairāki tirdzniecības centri dažādās Latvijas pilsētās, t.sk. Rīgā, Valmierā, Daugavpilī, Ventspilī, Jelgavā.

Vairāk: www.sbsiltumtehnika.lv
Seko uzņēmuma aktualitātēm Facebook: www.facebook.com/sbsiltumtehnika