Santehnikas un apkures tehnikas lielveikals "Komforts" šogad izstādē piedalīsies ar divām ekspozicijām


SIA "EVA - SAT", lielāko santehnikas un apkures tehnikas veikalu "Komforts" īpašnieki, šogad izstādē "Māja I 2018" pārsteigs ar plašām ekspozīcijām gan iekštelpās, gan ārā! Piedāvājumā būs apskatāmi santehnikas un apkures tehnikas risinājumi no "GRAF", "GROHE", "HL", kā arī "Thermoflux".

"GRAF" - drošai notekūdeņu novadīšanas sistēmai vairs nav jābūt sarežģītai

Izmantojot "GRAF" piedāvāto sortimentu, ir iespējams savlaicīgi savākt notekūdeņus un vienlaikus parūpēties par savu budžetu un vidi. "GRAF" piedāvā notekūdeņu un lietus ūdens apstrādes sistēmas gan privātmājām, gan rūpnieciskām ēkām, kā piemēram, tvertnes, septiķi, bioloģiskā attīrīšanas sūkņus, sūkņu stacijas, infiltrāciju, lietus ūdens sistēmas, dārza tvertnes. "GRAF" var lepoties ar 20.gadu pieredzi, kā ar izcilu Vācu kvalitāti. Visi produkti sertificēti, ērti uzstādāmi un viegli uzturami!

"GROHE" - pasaules vadošais vannas istabu aprīkojuma ražotājs

Kvalitāte, tehnoloģijas, dizains un ilgtspējība - četras zīmola vērtības, kas ilustrē "GROHE" apņemšanos radīt īpašu pieredzi. Ilgtspēja nozīmē arī atbildību – gan pret cilvēkiem, gan pret vidi. Atbildība ietver dažādus aspektus – no energotaupīgām tehnoloģijām un ražošanas procesiem līdz resursu efektivitātei, klientu apkalpošanai un sociālajai atbildībai.

Ar "HL" viss ir pārdomāts


Austriešu firma HL ražo visu veidu sifonus -balkoniem, terasēm, pagalmiem. Kā arī trapus, lietus ūdens novadīšanas piltuves, jumtu kolektorus un automātiskos gaisa vārstus.

"ThermoFLUX" piedāvā videi draudzīgu apkuri


"ThermoFLUX" ražo energoefektīvus un videi draudzīgus apkures katlus un kamīnus. Uzņēmuma mērķis ir radīt vienkāršus produktus, kas ir saskaņā ar vidi. Tā kā atjaunojamie enerģijas avoti, piemēram, koksnes granulas ir kļuvušas ļoti populāras mūsu tirgū, galvenokārt saistītībā ar nemitīgu fosilā kurināmā izmaksu pieaugumu, "ThermoFLUX" attīsta tehnoloģijas produktiem, kuru darbības pamatā ir šīs izejvielas. "ThermoFLUX" uzņēmuma radošās idejas un neatlaidīgais darbs sniedz pamatus inovatīvām tehnoloģijām un esošo produktu uzlabošanai.

Vairāk informācijas: http://komforts.net/
Seko uzņēmuma aktualitātēm Facebook: http://ej.uz/3vun