"Saint-Gobain" ekspozīcijā būvmaisījumi un fasāžu apmentumi no "Weber"


Izstādē “Māja I 2018” uzņēmuma “Saint-Gobain” ekspozīcijā atradīsi “Weber” produktu liniju “Dari pats”, kā arī dažādus “Weber” fasāžu dekoratīvos apmetumus. Weber ir vadošais fasāžu, mūrjavu, flīžu līmju un grīdas sistēmu ražotājs.

Weber mājsaimniecības produktu līnija “Dari pats” (DIY – Do it yourself)


Weber "Dari pats" produktu klāsts ar sausajiem maisījumiem, kas pieejami nelielos iepakojumos, piedāvā produktus mājas remontam vai radošām izpausmēm interjera uzlabošanai.

Lai uzturētu mājsaimniecību kārtībā, laiku pa laikam nepieciešami nelieli remontdarbi: te flīze vairs labi neturas, tur kāpnēm stūris apdrupis, arī krāsns kurtuvē plaisa parādījusies… Šādās reizēs meklēt un algot meistarus neatmaksājas, labāk darbus veikt pašam, ņemot talkā speciāli maziem amatniecības darbiem izstrādātos Weber “Dari pats” produktus. Ar tiem viss notiek ātri un vienkārši!

Tehnoloģiski uzlabotajiem būvmaisījumiem ir universāls pielietojums, pārsvarā piemēroti gan iekštelpām, gan āra darbiem. Parocīgie, divus gadus derīgie iepakojumi ļaus nestaipīt smagos maisus, kam lielākā daļa satura beigās tā arī netiks izmantota. Produktu samazinātais putekļu daudzums neliks mājokli pārsvērt par netīru būvlaukumu.

Visiem, kas vēlas ne tikai remontēt, bet amatniecības darbus apvienot ar radošu izdomu, Weber Latvijas tirgū piedāvā īpašu produktu – hobijbetonu “Hobby Concrete”, kas radīts visdažādāko dekoratīvo priekšmetu veidošanai.

Fasāžu dekoratīvie apmetumi

Silikāta-Silikona dekoratīvais apmetums weber TD336

Gatavs lietošanai. Fasādēm un iekšdarbiem. Mitruma un sala izturīgs. Iestrādājams ar rokām. Veido struktūru ’’biezpiens’’ (1 mm, 1,5 mm un 2 mm) vai ’’lietutiņš’’ (2 mm). 213 krāsu toņi. Piemērots visa veida minerālas izcelsmes pamatnēm - gan neapstrādātām, gan krāsotām vai apmestām/izlīdzinātām ar materiāliem uz cementa bāzes.

Izmantojams visa veida fasāžu siltināšanas sistēmās. Iekštelpās var klāt arī uz ģipša pamatapmetuma vai ģipškartona plāksnēm, ko vēlams apstrādāt ar Weber VH (ex Vetonit VH). Nav ieteicams izmantot uz horizontālām un slīpām virsmām, kas pakļautas nokrišņu iedarbībai, kā arī vietās ar paaugstinātu mitrumu, piemēram, pamatu apdarei.

Silikāta-Silikona dekoratīvais apmetums weber TD321

Produkts ir gatavs lietošanai, mitruma un sala izturīgs. Tas ir paredzēts fasādēm un iekšdarbiem. Iestrādājams ar rokām. Veido struktūru ’’biezpiens’’ (1,5 mm un 2 mm) vai ’’lietutiņš’’ (1,5 mm un 2 mm). 248 krāsu toņi. Piemērots visa veida minerālas izcelsmes pamatnēm - gan neapstrādātām, gan krāsotām vai apmestām/izlīdzinātām ar materiāliem uz cementa bāzes.

Izmantojams fasāžu putupolistirola siltināšanas sistēmās. Iekštelpās var klāt arī uz ģipša pamatapmetuma vai ģipškartona plāksnēm, ko vēlams apstrādāt ar Weber VH (ex Vetonit VH). Nav ieteicams izmantot fasāžu vates siltināšanas sistēmās, uz horizontālām un slīpām virsmām, kas pakļautas nokrišņu iedarbībai, kā arī vietās ar paaugstinātu mitrumu, piemēram, pamatu apdarei.

Vairāk informācijas: www.e-weber.lv