Ugunsdroši risinājumi no "Monier" un "Schiedel"


Izstādē “Māja I 2018” uzņēmuma “Monier” ekspozīcijā atradīsi ugunsizturīgus risinājumus mājas jumtam, kā arī pret sodrēju aizdegšanos un kondensāta iedarbību testētos “Schiedel” dūmvadus un kamīnus.

Dakstiņi ir materiāls ar labāko ugunsizturības novērtējumu. Atšķirībā no vairākiem citiem jumtu materiāliem, dakstiņiem nav nekādu ierobežojumu saistībā ar ugunsdrošību, turklāt nepieciešamības gadījumā pa dakstiņu jumtu droši būs pārvietoties ugunsdzēsējiem.

“Schiedel” uzņēmumam savu klientu drošība ir pirmajā vietā, tieši tāpēc tiek radīti produkti, kuri ir ilgtspējīgi un atbilst visām drošības prasībām. Pirms dūmvads vai kamīns nonāk pie klienta, tas tiek testēts uz noturību pret sodrēju aizdegšanos un kondensāta iedarbību. “Schiedel” dūmvadi atbilst visiem jaunākajiem CE standartiem un Celtniecības Produktu Regulai (CPR).

Arī “Schiedel” kamīnu radīšanā tiek ieturēti visi ugunsdrošības principi. Katram produktam ir rūpīgi izstrādātas un viegli saprotamas montāžas instrukcijas, kas ļauj pareizi un ērti uzstādīt jebkuru uzņēmuma dūmvadu vai kamīnu.

Vairāk informācijas: www.monier.lv
Seko uzņēmuma aktualitātēm Facebook: www.facebook.com/moniersia/