"Electro Base"piedāvās attālināti vadāmus gaismekļus un novērošanas sistēmas


Izstādē “Māja I 2018” “Electro Base” stendā būs jaunākās paaudzes LED apgaismojums Jedi Light, kuram ar pults palīdzību iespējams mainīt gaismas spilgtumu un krāsu. Jedi Light sērijā ietilpst gan spuldzes, kuras var nomainīt jau esošajos gaismekļos, gan griestu lustras, naktslampiņas, galda lampas, dārza apgaismojums un fasādes apgaismojums. Ar pulti var vadīt katru gaismekli atsevišķi vai visus gaismekļus vienlaicīgi. Cena pavisam draudzīga – 37.99EUR!

“Electro Base” demonstrēs arī jaunumus videonovērošanas nozarē. Pateicoties jaunākajām tehnoloģijām, vadierīcē vai datorā ir iespēja redzēt biznesa aktivitātes ofisā, veikalā, noliktavā, ražotnē online režīmā vai apskatīt notikumus no pagājušās dienas, nedēļas vai mēneša. Vienā ekrānā iespējams aplūkot video vienlaicīgi ne tikai no vairākām kamerām vienā objektā, bet arī redzēt, kas notiek citos objektos, neatkarīgi no atrašanās vietas un valsts.

IP camera: Attālināti vadāma, ērti aplūkot objektu no mobilā telefona online režīma un SD kartē ierakstīto. Iespēja veidot ierakstu arhīvu mākoņpakalpojumos.
Izšķirtspēja 2Mega Pikseļi, pagrieziena leņķis horizontāli 0~355°, vertikāli 0°~90°, WiFi, vieta Micro SD kartei. Cena izstādē “Māja I 2018” – 77EUR.

Vairāk informācijas: http://www.electrobase.lv
Seko uzņēmuma aktivitātēm Facebook: https://www.facebook.com/ElectroBase