Koka aizsardzība pret degšanu "ENTARIO" ekspozīcijā


Kopā ar SIA “ENTARIO” izstādē “Māja I 2018” atklāj koksni ar uzlabotu ugunsdrošību! Šajā izstādes gadā, kurā izcelta drošība mājoklī un droša būvniecība, uzņēmums demonstrēs līdzekli koksnes ugunsdrošībai “RP Wood Fire Stop”.

RP Wood Fire Stop tiek lietots jaunu koka konstrukciju ugunsizturības uzlabošanai un koka konstrukciju aizsardzībai interjeros. Produkta sastāvā esošās vielas liesmas ietekmē disociējas neuzliesmojošā gāzveida vielā (samazina skābekli, kas ir nepieciešams koksnes oksidēšanai), kas, iesūcoties koksnes virsmā, tiek atšķaidīts tādā mērā, ka nevar rasties uzliesmojošs maisījums.
Produkts tiek lietots virsmas apstrādei un tiek uzklāts ar otu. UGUNDROŠĪBAS KLASE: B-S1,d0 saskaņā ar EN 13501-1: 2007 + A1: 2009

SIA “ENTARIO” nodarbojas ar koksnes un būvmateriālu aizsardzības līdzekļu tirdzniecību – koksnes aizsardzība ir atbildīgs lēmums, no kura lielā mērā atkarīgs, cik ilgi tā kalpos. Izvēle jāizdara pareiza, lai koksne tiktu aizsargāta, labi izskatītos un būtu apstrādāta ar videi draudzīgu līdzekli, bez īpaši lieliem izdevumiem.

Vairāk informācijas: http://www.entario.lv
Seko uzņēmuma aktualitātēm Facebook: https://www.facebook.com/entariolv/