Mūsdienu estētikas prasībām atbilstošas durvis no "Durvju Pasaule"


Vai vēlaties justies kā aiz akmens mūra un izbaudīt mājīguma burvību - "Durvju Pasaule" durvis ir domātas tieši Jums. Eiropas nozīmīgākie ārdurvju un starpistabas durvju ražotāji iepriecinās ar īpašu dizainu un atklās bagātīgu krāsu paleti.

Mūsdienīgais salons “Durvju Pasaule” ir lielākās pārstāvis rūpnīcas "Steel Line" Latvijā.

Metāla durvis tiek izgatavotas uz Itālijā ražotām kvalitatīvām tehnoloģiskajām līnijiekārtām, ražošanas process ir robotizēts, tāpēc iegūtie gala produkti ir nevainojami. Durvju komplektācija no vadošajiem pasaules ražotājiem, dizains ir atbilstošs Itālijas modes tendencēm, kas aptver stilistiku sākot no minimālisma līdz tādām durvīm, kuru dekoros izmantoti baroka un klasicisma elementi.

Kvalitatīvas un izturīgas durvis ir nepieciešamas komforta un siltuma nodrošināšanai katrā mājā. Tieši šādas īpašības piemīt salona "Durvju Pasaule" ekskluzīvajām durvīm.

Iekšdurvju sērijas ir dažādas – pieejami klasiski un stilīgi dizaina risinājumi, kuri paver plašas iespējas realizēt ieceres. Kopīgais visām sērijām ir kvalitāte, estētika un noturība ekspluatācijas laikā. Durvju klāsts ir tik plašs, ka spēs apmierināt klientu prasības neatkarīgi no pieejamo līdzekļu apjoma un gaumes prioritātēm.

Dzīvojiet līdzi laikam un apmeklējiet "Durvju pasaules" ekspozīciju!

Vairāk informācijas: http://www.durvjupasaule.lv/
Seko uzņēmuma aktualitātēm Facebook: http://ej.uz/jsas