Ietaupi līdz pat 25% kurināmā ar "AMATI" apkures risinājumiem


Montāžas uzņēmums SIA “AMATI” šogad izstādē “Māja I 2018” piedāvās akumulācijas tvertnes apkures sistēmām. Tās jau ir aprīkotas ar visām nepieciešamajām komponentēm, ļaujot ietaupīt izmaksas par montāžu. Ekspozīcijā būs plašs klāsts ar apkures automātiku, kura lietotājam sniegs iespēju novērst enerģijas zudumu līdz pat 25%.

Neskatoties uz globālo sasilšanu, Latvijā ziemas allaž ir garas, tādēļ uzņēmuma preču klāstā būs arī neaizsalstošie dārza hidranti un krāni, kuri apgādās ar ūdeni mājdzīvnieku novietnes, dārzus un garāžas visu gadu.

SIA “AMATI” ir montāžas uzņēmums ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi Latvijas tirgū. Montējot apkures iekārtas, modernizējot tās un rūpīgi uzklausot klientu atsauksmes, uzņēmumam ir izveidojusies īpaša materiālu kvalitātes atlases sistēma, kura nodrošina, ka tiks izvēlēti paši labākie un piemērotākie materiāli katram konkrētajam gadījumam.

Uzņēmums nodarbojas ne tikai ar montāžu, bet arī ar tehnisko atbalstu gan garantijas, gan arī visā turpmākajā ekspluatācijas laikā. SIA “AMATI” mērķis ir piedāvāt drošus un kvalitatīvus pakalpojumus, kā arī sekot piedāvāto preču un materiālu kvalitātei.

Vairāk informācijas: http://www.amati.lv
Seko aktualitātēm Facebook: http://ejuz.lv/i7g