Žaluzi.eu prezentēs neuzliesmojošus audumus žalūzijām un aizkariem!


Žaluzi.eu (stenda Nr. J28) izstādes “Māja I 2018” apmeklētājiem demonstrēs neuzliesmojošus audumus žalūzijām un aizkariem. Interesenti varēs vērot paraugdemonstrējumus – kā audums reaģē ar uguni.


Audumi ir sertificēti (B1 DIN 4102-01 05/98), toņu klāsts ir pietiekošs, lai izveidotu mūsdienīgu un mājīgu dizaina tēlu. Neuzliesmojošie audumi vizuāli neatšķiras no parastiem audumiem, bet tiem piemīt drošības īpašības, it īpaši veidojot virtuves dizainu. Aizkaru skaistums un elegance tagad ir papildināts ar praktiskumu un drošību. Rodas daudz jautājumu – vai nedegošie audumi ir jaunums? Vai tie ir kādi noteiktie toņi? Kur ir šis noslēpums?
Tehniskais progress un tehnoloģiju inovācijas zibenīgi iekļaujās cilvēku dzīvē. Tekstila nozare tika pakļauta šim progresam un, pateicoties profesionāļu izstrādājumiem, cilvēkam ir dota iespēja izmantot tekstilus ar īpašām tehniskām īpašībām.

Parādās nedegošie audumi jau pagājušajā gadsimtā, kad ķīmiķi izstrādāja īpašu poliēterisko šķiedru, kuru neietekmē liesma. Šodien šīs materiāls ir par pamatu nedegošo (neuzliesmojošo) audumu ražošanai.

Vai nedegoši audumi ir stilīgi?
Audumi ar šādu īpašību ir ļoti populārās Eiropā. Mūsu sabiedrība tikai tagad sāk popularizēt parasto aizkaru neparastās īpašības. Vairums cilvēku, dzirdot par nedegošiem audumiem, iedomājās par plēvveidīgo rupju audumu. Bet audumi brīnišķīgi apvieno sevī iespēju dekorēt logu, harmoniski saskan ar interjeru un nekādā veidā neatšķiras no parastiem aizkaru audumiem. Žalūziju audumiem tas tikai pastiprina audumu funkcionalitāti un piešķir ilglaicīgas lietošanas termiņu.
Auduma izturību pret uguni paskaidro īpašu ķīmisko sastāvu. Auduma pamatā ir fosfororgāniskie savienojumi, kas ir materiāla malekulārās struktūras sastāvā un tas rāda šķērsli uzliesmojumam.
Ja redzat tomēr degšanas procesu, nav jābaidās, jo liesma neizplatās un audums tikai lokāli kūst.

Nav dūmu un smakas. Starp priekšrocībām ir vēl :
- Izturība pret izbalēšanu;
- Nekaitīgie veselībai, hipoalergēni un higiēniski testēti;
- Ilgnotūrīgie;
- Nodilumiztūrīgie;
- Audumi neburzās un ērti lietošanai;
- Kopt audumus it tik pat viegli kā parastus audumus.

No visa var secināt, ka nedegoši audumi tika izstrādāti, lai mūsu dzīve kļūtu ne tikai skaista, bet arī droša.

Vairāk uzzini: www.zaluzi.eu