“Exicon Baltic” – stabiliem būvdarbiem


Izstādē “Māja I 2018” aizsniedz jaunus augstumu SIA “Exicon Baltic” stendā, kurā būs apskatāmi praktiskie un drošie alumīnija torņi no “ASC Group”, stutes no “Schake, kā arī brīvi stāvošās jumta margas no “Fortal”.

SIA “Exicon Baltic” ir oficiālais holandiešu kompānijas ASC GROUP, vācu SCHAKE GmbH un franču FORTAL pārstāvis Baltijas valstīs. Uzņēmuma aizsākumi meklējami Somijā, kur Exicon Finland Oy ar panākumiem darbojas jau daudzus gadus.

“ASC Group” produktu sortimentā atrodami klasiskie alumīnija torņi, alumīnija laipas, sastatnes specifiskiem darbiem – uz jumta, trepju telpās, kā arī oglekļa šķiedras torņi darbam pie augstsprieguma līnijām un daudzi citi produkti.

“Schake”
produktu sortimentā atrodams būvniecības aprīkojums un iekārtas ceļu būvei, būvlaukumu nožogošanai un drošības nodrošināšanai tajos, teritoriju iežogošanas aprīkojums, tranšeju sienu nostiprināšanai kā arī betonēšanas veidņi un citi būvniecībā nepieciešami piederumi.

No “Fortal” ražojumiem īpašu uzsvars ir likts uz ugunsdzēsības kāpnēm, kuras tiek ražotas no alumīnija un ir īpaši pielāgojamas avārijas izejām.

Produkcijai ir visi nepieciešamie sertifikāti un, pateicoties veiksmīgai ilgtermiņa sadarbībai ar ražotājiem, “Exicon Baltic” ir spējīgi nodrošināt piegādi no rūpnīcas neierobežotos apjomos un par ļoti pievilcīgām cenām.

Vairāk informācijas: https://aluminijatorni.lv/