“Amber Wood” stendā masīvkoka un divslāņu grīdas dēļi, parkets


SIA “Amber Wood” būvniecības izstādē “Māja I 2018” prezentēs nestandarta virsmas apdares tehnoloģiju, kas grīdai nodrošina unikālu izskatu. Ekspozīcijā būs aplūkojams arī īpaši ekskluzīvs masīvkoka parkets. Izstādes apmeklētājiem SIA “Amber Wood” stendā jau tradicionāli piedāvās iespēju reģistrēties un saņemt speciālu akcijas atlaidi gan masīvkoka grīdas dēļiem gan arī divslāņu dēļiem.

Ozola dēļi uz apsildāmās grīdas


Divslāņu grīdas dēļi paredzēti grīdu ieklāšanai telpās ar mainīgu mitruma un temperatūras režīmu. Viens no populārākajiem pielietojumiem ir to ieklāšana uz apsildāmajām grīdām. Ekonomisku, ekoloģisku un praktisku apsvērumu dēļ siltās grīdas kļūst arvien populārākas gan dzīvokļos, gan privātmājās. SIA “Amber Wood” ražotie divslāņu grīdas dēļi un parkets ir izgatavoti rūpīgi izvērtējot klientu parsības un izprotot tehnisko risinājumu specifiku. Ņemot vērā grīdas seguma temperatūras un mitruma satura svārstības, dēļi ir izgatavoti no diviem slāņiem. Apakšējā daļā ir bērza saplāksnis, bet virskārtā – ozola lamele. Bērza saplākšņa blīvums, līdzīgi kā ozolam, ir 700 kg/m3. Tas nodrošina vienmērīgu siltuma vadītspēju (?=0.17 W/(mK)). Fragmentēts bērza saplākšņa apakšklājs nodrošina augstu dimensiju stabilitāti mainīgos dēļa temperatūras un mitruma apstākļos, kā arī atvieglo grīdas dēļu ieklāšanu uz nelīdzenas pamatnes.
Grīdas dēļiem iespējama virsmas apstrāde, kas nodrošina kvalitatīvu virsmas strukturēšanu un industriālu cietā vaska uzklāšanu atbilstoši klienta vēlmēm.
Ražotāja pārstāvis palīdzēs ar profesionālu konsultāciju ik vienam interesentam par masīvas koksnes grīdas dēļu kā arī divslāņu grīdas dēļu ieklāšanu un ekspluatāciju.

Jauna grīda uz vecās


Atjaunojot grīdas segumu vecās mājas vai dzīvojamās telpās, kur pamatgrīdā ir trausls vai nelīdzens betons vai arī izlīdzinošā kārta, masīvkoka dēli tieši pie betona līmēt nedrīkst. Mainoties telpas mitrumam atkarībā no sezonas, grīdas segumā rodas spriegumi. Nereti šādos gadījumos grīdas dēļi atraujas no pamatnes. Lai to novērstu, tiek pielietots Latvijā līdz šim maz izplatīts grīdu ieklāšanas risinājums uz līmplēves. Dēlis tiek pielīmēts pie līmplēves, ko noklāj uz vecās grīdas vai betona pamatnes. Izmantojot šo tehnoloģiju, grīdas dēļa spiegumi tiek kompensēti, jo elastīgo deformāciju robežās līmplēve spēj nedaudz pastiepties. Šādai grīdai ir laba skaņas izolācija un mitrumizolējošas īpašības. Grīdas segumu uz līmplēves var ātri ieklāt un nepieciešamības gadījumā viegli demontēt.

Vairāk informācijas: www.amberwood.lv